Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

ahojte dievky, dnes som bola na anesteziológii, už štvrtok odchádzam, bola som si nakúpiť pyžamo, papuče, nové nohavičky a podprsenku, krížovky, knižku a musím si dať dole moje nechtíky gélové D:

jancecka

to hej, to by som nemenila ale akurát v sobotu vyberal sused žumpu a zamoril celú dedinu, to sa zase v meste nemôže stať :D

barbinka

tak vy to máte dobre vymyslené. toto ti teda nezávidím, že máš ďaleko mesto. ja tu nemám nič ďaleko. všade je niečo. ale vy máte zasa na dedinke väčší kľud a pokoj. to zasa závidím ja tebe.

jancecka

ja tiež tak o 4 a tiež by som rada behla do mesta, len to mám od ruky a manžel má tento týždeň auto :D si ho striedame, raz ja, raz on :D

barbinka

no asi až o štvrtej. a pôjdem ešte do nejakých obchodov. chcem si kúpiť nejakú tašku, kraťasky na tenis a sukničku nejakú. ty kedy končíš?

barbinka

však niektorí ľudia sú takí hlúpi, že sa mi až rozum zastavuje pri nich. možno na to raz príde, ale to už môže byť neskoro pre ňu.

jancecka

odvtedy mi nič nepísala ale mňa rozčúlilo už len to, že dieťa je vlastne pre človeka nešťastie a postih a nie dar

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk