Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sedmikraska

Tak som sem prisla po 100 rokoch kuknut a zdravim vsetkych. Maria to co mal znamenat tvoj posledny prispevok? Nejak nerozumiem

Dr jajboli

Ahojte všetci,
ani neviem, kde by som mala začať, nečítala som ani príspevky, aby ma náhodou zase nevyhodilo zo systému. Musím rýchlo a stručne. Rada by som vás všetky pozdravila, dúfam, že ste všetky v poriadku, zdravé a šťastné. Ja len tak na margo, že ešte stále nemám prácu a už ma začínajú opúšťať sily. Všade som stará, nuž takýto je môj život. Asi som sa nenarodila pod šťastnou hviezdou ale niekto musí byť aj takýto. Som ešte stále na PN avšak bez nároku na nemocenské dávky. ID nechcem, lebo šanca získať prácu by bola ešte menšia.
Veľmi by ma zaujímalo, ako sa darí Schely s tým klarinetom, ak viete o nej niečo, poteším sa. Barbinka, zvykla si si už na ten cajrajt v puse? Ozaj, nevadí to pri jedení, alebo pri pusinkovaní? Jančečka, dúfam, že aj ty si v poriadku, veľmi ti držím palce....nech sa splnia tvoje túžby a priania.To prajem aj všetkým ostatným. Krisha,pozdravujem ťa, aj sedmi, aj sisíka.... hihi
Tak len toľko a slubujem, že sa polepším, ak sa polepší ten môj PC (príde k nemu doktor a potom už dúfam bude fakt poslúchať v pohode).
Papá všetkým a ešte raz vám zo srdca prajem úspešné a šťastné dni, ale hlavne budte zdravé.

jancecka

dievčence,nikto tu nebol? Ja nejako v poslednom čase nestíham, v práci mám veľa roboty,prídem domov,len spracem dám prať a utekám cvičiť alebo na nechty,potom prídem domov zavesím oprané a padám od únavy.

jancecka

ahojte baby, len vás pozdravím, nemám čas vás ani čítať ani si s vami pokecať, mám veeeeeeľa roboty, pa

krisha

prechadzkou si aspon vyvetras hlavu. Aj mne to pomaha, ked idem s Olim na dlhociznu prechadzku, do prirody, pri vodu..

barbinka

ja si dnes ľahnem po práci. do tej siedmej si pospím. potom príde drahý z futbalu a niekam sa asi pôjdeme prejsť. chcel aby som išla s ním, ale dnes nemám nejako náladu.

krisha

mozno by bolo lepsie ist tam cez tyzden. No ved uvidime. Mna vcera vecer zacala neskutocne boliet hlava, az mi bolo na vracanie, musela som si lahnut, zhasnut svetla. Nebola som schopna sa ani osprchovt, tak som musela rano.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk