Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

barbinka

mne sa páči aj tak, aj tak. len na slepo to je lacnejšie, zbytočne neplatíš cestovke. však ja som to vymyslela tak, že sa zbalíme v piatok večer. v sobotu budem na nete od rána kukať last minuty a keď bude niečo super výhodné a fajné, tak pôjdeme aj v sobotu cez cestovku. keď nič nebude, pôjdeme normálne večer autom do chorvátska na slepo.

jancecka

to ti je sranda, aj môj brat dnes sedí u zubárky :D tak im obom držme palce :D
nie nespomínala si :D ja sa v tomto moc nevyznám, a čo je lepši? cez cestovku alebo len tak na vlastnú zodpovednosť?

barbinka

no u nás pršalo zrejme v noci. teraz je slniečko. ja sa cítim fajn, medzi druhou a pol treťou by som chcela vypadnúť, lebo zrejme pôjdeme už dnes na chatu. len sa musíme dohodnúť ešte s Miškom. teraz je chúďa u zubárky.
som ti inak vravela, že možno pôjdeme aj cez cestovku na dovolenku? keď nájdem dobrý last minute.

jancecka

ahoj Barbi :D ako sa dnes cítiš a aké je v Bratislave počasie? U nás už aj spŕchlo, veď to je samozrejmé že pred víkendom sa počasie zhorší

barbinka

ahoj janka, však zajtra som tu aj ja. krishka tebe prajem krásnu dovolenku, hlavne si oddýchni a uži si to tam. ahojte.

jancecka

baby ja končím za 8 minút, takže Barbi krásny večer, zajtra som tu ako na koni a tebe krishka veľa slniečka, krásne opálenie, teplé more a super zážitky,ozvi sa potom pa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.