Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

vy máte aké pekne rozbehané a výletové prázdniny :D ja idem zajtra pre DVD do opravy, ktoré sa nedá opraviť :D

barbinka

haaa janka, zlatá si. nič sa mi nechce. no zajtra po robote ideme na víkend do brna na závody motoriek a v noci budeme znova spať na chate. teším,teším.

barbinka

jeee ahoj janka, ani som si nevšimla, že si sem písala.
krishka nám dnes na večer odchádza, zrejme už nie je ani dnes v práci.

jancecka

ahojte dievčata, jajbolí ďakujem za rady :D už som pridala inzeráty :D si zlatá, sedmikráska, ale ved to máš úžasné keď môžeš v práci sledovať filmy :D
babenky kde ste? dnes nikto?

sedmikraska

este tu budem asi tak hodinku, tak dam asi jedny zufale manzelky. Romanticke filmy mam tiez velmi rada, ale take na ktoryc´h sa aj zasmejem su najllepsie

Dr jajboli

ahoj sedmi!
a dokedy musíš byť v práci? a filmík si pozeráš v práci? Tak ťa neruším, zahľad sa do nejakej romantíky(ách) ked som bola ešte ako ty!!!!!!!!!!!!!!!! Ako bolo dobre!

Dr jajboli

Krisha, Barbi, dávajte na seba pozor na dovolenke a spomente si na tých, čo sedia doma na zadku a nemôžu nikam, dajte si na zdravie aspoň pohárik a pomyslite si na Jancecku, aj na mňa, hihi. Nech vám počasie praje a cesty nech sú volné!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk