Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

Dr jajboli

Ahojte,
konečne mi ide PC, som zvedavá, dokedy! Pozdravujem všetky! Jancecka, Hodte to na net na stránku "mojanitra", alebo pardon, alebo inzercia Nitra. Určite sa niekto nájde, kto bude chcieť havka.
Schely-neviete o nej? Čo má nové so saxíkom? Kúpila, alebo sa už dokonca aj učí?

sedmikraska

jaaj, Jancecka, steniatok sa tak lahko asi ,,nezbavis" neni to len tak, ved Krishka teraz vie :D macicku mozes nechat vonku a aj sama sa uzivi, ale co taky psik :( ake je to plemeno? Orech? :D ti su naozaj krasni

jancecka

baby, potrebujem niekomu darovať šteniatka, bratova priateľka má tri a nevie čo s nimi, už majú mesiac a utratiť? to hádam nie, neviete o niekom? Oblasť Nitry

sedmikraska

:D tak som rada, ze sa hrate :) macicka pride az v utorok a este predtym ako nam ju vratia budu chciet tie peniaze, no a my sme v poslednej dobe dost utracali, tak so zvedava ako to do tyzdna dame dokopy, mame to ale nastastie skoro o 2 tretiny lacnejsie nez malo byt a skoto o 4 mesiace nam ho vratia skor, chachaaa

jancecka

hráme, hráme :D si tu bola? prepáč, asi som si ťa nevšimla, čo máš nové? mačička už je domka? Aj sa s ňou pekne hrajkáte?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte - Fórum - ZDRAVIE.sk