Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

ja musim ist dnes zase domov do Leop, lebo tam mam skoro vsetky veci potrebne na dovolenku...mam tam kufor, plazovu tasku, nafucku, bedbinton, plutvy...no fakt skoro vsetko. Nastastie mi dnes postrazi Olivera suseda, takze ho nemusim trepat so sebou. No a zajtra pride ponho bracho a bude prazdninovat v Leop. Mi bude chybat potvora mala:-D

jancecka

inak baby, dnes večer by sme mali ísť so sestrou s mojim švagrom do Blavy,pozrieť mužíkov ako sa im darí v práci :D moc sa mi ako nechce, lebo je to zabitý celý deň ale zase na druhej strane rada by som si videla toho svojho :D

jancecka

ja zase idem vyrábať visačky na múku pre jednu firmu s ich logom, ale stále čakám kedy mi pošlú to ich logo, takže sa aj ja nudím, potom už nebudem mať času na nudu :D

krisha

ako vzdy nuda:-D trapim sa s odpoctami z Ba, tolko bordelu musim opravovat...nuz, kde sa vela pracuje, tam sa robi aj vela chyb:-D

jancecka

ozaj, výmena,nebolo by zlé :D ale nie, oni sú všetci zlatí a nemôžu za to, že pri vtipe sa všetci smejú len ja na nich zazerám a nechápem :D

jancecka

musím sa ich nabudúce spýtať, nech mi to vysvetlia :D a čo dnes v práci? nuda alebo sa ideš pretrhnúť? ja asi to prvé

jancecka

:-) mňa sa dosť často pýtajú kamoši, že či som neni náhodou prefarbená blodnínka. Nevieš čo tým myslia? :DDD

krisha

ahaaa..to mne musis po lopate...predsa len mam blondave vlasky:-D:-D
Ja sa prihlasujem v pohode, ale tiez mi obcas hlasi vypadok stranky...to asi ujo Admin upratuje:-D