Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Toxocaroza

Príspevok v téme: Toxocaroza
beyhan

prosim Vás, mohli by ste mi poradiť?
Liečim sa na toxocarozu. Je to už 6 mesiacov. Moja doktorka mi povedala, že sa to lepší, ale teraz mi prišli výsledky a mám ešte väčšiu hodnotu ako naposledy. Moje hodnoty začínali na 1 : 200 a teraz sú až 1 : 1600. Povedala mi, že nemá skúsenosti s toxocarozou, lebo sa s tým ešte nestretla. Dnes mi nasadila ešte dávku ZENTEL na 10 dní. Pred 2 mesiacmi som hovorila, že sa mi to nelepší, lebo idú zo mňa pri kašľaní, alebo len tak rano keď vstanem, také malé granulky, ako keby bolo tam niečo nové. Neviem na koho sa obrátiť, pozháňala som si informácie na internete a dozvedela som sa o tejto chorobe, nie priam pozitívne veci. Bojím sa, aby mi to nejako viac neuškodilo. Bola by som rada, keby ste mi napísali Váš názor. Ďakujem.

matway

Nepripisujem k tejto téme kvôli toxocare, ale kvôli tomu, že väčšina z doterajších príčin sú v našej domácnosti, a je bez pochýb jednoduchej likvidácie. Divím sa doktorke, že sa s tým nestretla, ale verím,že vám predpísala množstvo chujovín v rámci biznisu!!! Unavuje ma už mafiansky prístup medicíny! Unavujú ma už aj neustále ataky na RNG! Myslím si, že som dospel k tomu, že už slušne neviem protirečiť idiotom zvaným ,,DOKTOR"!!! Ten, ktorý to pochopí, neurazí sa, a ten koho to urazilo, tak nech si...

Karol 1..

P.RNG mam ten isty problem ako Mia,veľmi pekne vas prosim na email adr:anotsova@gmail.com ,mam zaujem z vašej lekarni v Lučenci/no však poprosim o kontakt/ kupiť protiparaziticku zostavu.Veľmi pekne ďakujem

RNG

Palina sama zialbohu nestaci, treba ak klinceky aj oredak, pozri napr na swansonviotamins.com na vyrobok kanadskej firmuy NAP pod nazvom "20 Day Parasite Kit, ktory je vyrobeny podla navodu od dr Huldy Clark, s presnym rozvrhom brania ktoru zlozku kedy a kolko.

majocka8

dnes mojmu synovi zistili toxokarozu volala som zo setrov a vravela že ma palinu a že mu pomože prosim ako sa davkuje palina

kabia

prosim može mi niekto napisat o tejto chorobe niečo viac dnes sme sa dozvedeli že moja sestra ma tuto chorobu a nikde nemožem najs ako sa to da liečit a či vlasten sa to liečit da. prosim napište mi dakujem kabia@centrum.sk

mia

Dakujem RNG za pruznu odpoved :)
posielam ti email.adresu, napis mi prosim kontakt na tvoju predajnu, pripadne stranku.. ja som na tomto fore 1.x, nemam ziadne info.. dakujem
mc.peter@centrum.sk

RNG

mia, v mojich obchodoch dufam este stale najdes zostavu protiparaziticku, dr Huldy Clark, to su tri rozne flasky + navod na pouzitie=rozvrh brania kazdej z nich. Zavolaj do Luceneckej predajne, poslu ti to postou na dobierku

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Toxocaroza - Fórum - ZDRAVIE.sk