dovolenka

Príspevok v téme: dovolenka
tesimsa

ludia, prosim vas, viete poradit miesto na dobru dovolenku? to, co mate overene a sami ste tam boli a boli ste spokojni. moze byt na slovensku aj v zahranici. nie velmi drahu, ale aby bolo cisto, pohoda, pekne prostredie. najlepsie so stravou. s ktorou cestovkou mate dobre a s ktorou zle skusenosti? prosim, len pravdu (nech nepisu zamestnanci cestoviek, ale iba ich klienti!klienti!).

diannka11

ahojky tesimsa. minuly rok som bola v Taliansku- LIDO DI JESOLO, camping PARCO KAPRARO. bolo tam perfektne, sice na plaz to bolo 800metrov, ale dalo sa to. bazenik v kempe a tak proste som o tom basnila este pol roka jak super tam bolo a nakoniec sme sa s priatelom rozhodli, ze tam pojdeme aj tento rok a strasne velmi sa uz tesim:)))

agina

sara aj tam je vstup po mole, lebo okolo teba su same koraly, aby sa to neznicilo.Ak chces postupnost do mora, odporucam Kretu hotel Asimenia.Boli sme tam tiez nad mieru spokojni.Tam ked si isla do vody od brehu 100m, stale ti voda siahala po kolena....a pekna pieskova plaz.

sara13

a aka bola plaz, lebo ja som bola doteraz spokojna v hurgade ale naposledy ako som bola bola to asi 30 min od letiska , to by tak nevadilo, ale bol tam zly vstup do vody bbud cez molo alebo po takych skalach. mne sa paci pekny vstup do vody po piesku.

agina

Jaaaaj, paradne. Je to asi 5 minut od letiska, ale napodiv je tam tichucko. Zoznamili sme sa tam s jednym Egyptanom, ktory pochadzal z Kahiry a ten mi povedal, ze najkrajsia turisticka oblast je Sharm el Sheikh, potom Taba a potom Hurghada. Co sa tyka hotela, izby super, mali sme krasny vyhlad na more, strava uzasna, svedske stoly sa prehybali, mali sme all inclusive.No co je najuzasnejsie, je more.Okolo vas plavaju krasne farebne rybicky.Je to ako z rozpravky hlada sa nemo.No a koraly obdivuhodne...

agina

Pred dvoma rokmi sme boli s manzelom na Krete, hotel Asimenia.Tichucko, krasne more, super vylety a fantasticka strava.Na jedneho to vyslo 18 900,- a bolo to na 11 dni.Leti sa tam 2 hodiny 20 minut.

curly

ja som tak trochu zavisla od grecka, super jedlo, ludia, krajina...naposledy sme boli na samose, je krasny. Inak tu je zaujimavy link na grecke ostrovy:
www.recko.name
Konkretny nazov apartmanu, hotela neviem, musela by som zalovit v pamati :) Konecne by som ale chcela navstivit toskansko...

curly

Ja som tak trochu zavisla od grecka...skoro kazdy rok tam ideme, milujem to tam, fasa jedlo, ludia, proste secko:) minuly rok sme boli na samose...je krasny. Inak tu je fajn stranka o grecku, da sa tam vselico najst: www.recko.name
Konkretny apartman, hotel asi neodporucim, lebo si nepamatam nazvy...keby som trosku porozmyslala, tak mozno aj hej :) Inak najblizsie by som chcela dat Toskansko...

adinka

vie niekto o nejakom penzione v spanielsku, kde je cisto, lacno, dobre a krasne prostredie? alebo moze byt aj grecko. dakujem!!