Co sa so mnou deje?

Príspevok v téme: Co sa so mnou deje?
stupid bitch

V poslednom case s ami stavaju naozaj cudne veci ,,vzdy som sa dobre ucila a teraz?ucim sa 5 hodin denne a nic mi nejde do hlavy . V skole som si pri pisomke nevsimla 1 otazku a pri dalsej pisomke som namiesto slova ,ktore tam bolo ako keby videla uplne ine,,proste taketo veci ,aj newem co sa to som mnou deje je to cudne ...okrem toho mam aj ine psychicke problemy

palo111

ahojte vsetci ja mam 17 rokov asik pred 7-8 mesiacmi som prestal sportovat myslim na bycikli a tak lebo som spoznal dievca ktore milujem ale zacali sme si uzivat a po case sme si uzivali dost casto lebo sa nam to zapacilo uz skoro dve mesiace som slaby a asi 2-3 tyzdne ma picha srdce no teraz ma picha uz aj ked pohnem z lavou rukou a pichne ma aj v ruke niekedy som dost vysoky 183cm rychlo som vyrastol a mam krivu chrbticu ktora ma tiez boli napriklad ked zazyvam pichne ma pri a pod srdcom rano ked vstaem a idem do skoly je mi na odpadnutie a zo skoly ked sa vratim som uplne malatny slaby a srdce ma picha castejsie picha ma aj v zadu na chrbte pod lopatkou praskaju mi klby a mam rychly tep asik 89 oderou za minutu a v ksue som unaveny a slaby ce sa mi spat bol som na internom a doktor mi povedal ze som presexovany a vsak ja si myslim ze som uz dost odychoval a ze by mi malo byt lebsie co nie je a este aj niekedy rano kde vstanem a den před tim som sa nejako dost unavil to uz staci aby som povysavala dom mam aj len rano hnacku prosim vaas velmi vas prosim odpiste s skuste mi poradit uz som s toho aj nervozny dakujem vaam velmi pekne z pozdravom pali z kosic

sasa:)

a kedy chodis spat? toto ja poznam, to je depka a pridruzeny stres, chod za psychologom. Ak teda chodis pravidelne neskoro spat a zriedkakedy len normalne(akoze najskor o 9.30-10.00) tak to moze byt z toho ze sa nevies sustredit

mia

Tento problem so sustredenim mi je celkom znamy, podla mna suvisi so psychickym stavom, hlavne ked si dlhsi cas pod vplyvom silneho stresu. A ja som bola vzdy taky typ, ze len byt medzi ludmi bolo pre mna stresujuce. No ale casom to uz preslo akotak.

stupid bitch

GUGAcik ,velmi ma zmenilo to co sa odohrava/lo v mojom zivote. (sikanovanie). nebolo to fyzicke ,ale slvne ,co niekedy boli ovela viac. Urazky,ponizovanie,to bola kazdodenna realita.Zostala som sama ako prst,uzavreta, bojim sa ludi,vyhybam sa im . Uz neverim naozaj nikomu .

gugacik3

Nestalo sa ti predtym nieco...nejaky zlom v tvojom zivote,zla udalost?Nevies sa sustredit, obcas sa mi to tiez stane. Skus pit zeleny cas a sustred sa na vec, ktoru prave robis a urob ju vzdy dokonca a potom rob dalsiu. Obcas sa to stava ked je clovek vo velkom nervovom vypati, alebo v strese...:D

stupid bitch

Nashira ,,najhorsie je ,ze kazdu mylsienku ,vsetko co mi napadne alebo uvidim si musim zapisovat ,je to take vnnutorne nutkanie. Ak si to nezapisem ,stale dokola to v hlave opakujem .Pred nikym nie som sama sebou ,mam pocit ako keby bolo vo mne viac osob ,pri kazdom cloveku som niekto iny ,,najhorsie je ,ze ani sama neviem,kto vlastne som , rozpravam sa s nezivymi predmetmi,zakryvam plysakov a pod. Viem ,smiesne ,ale je to tak ,asi 20 krat kontroluje ci je nastaveny budik,vsetko vypnute,,,a v poslednom case sa uz neviem vobec sustredit ..