RNG velmi pekne prosim o radu...

RNG

bianka, nezabudaj na extra vlakniny, hlavne zo zeleniny. Viem, dievcata sa casto vyhybaju zelenine, aby ich nenafukovalo, ale to nei je sopravne. Ak mas problemy s travenim zelenin, radsej si zober enzymi na pomoc nez sa vyhybat zeleninam.

bianka

suhlasim,je to mozne,ja mam roky problem stravenim,a tym,ze sa nevyprazdnujem zrejme aj priberam...pred 2 mesiacmi som vazila 75,5 teraz 67,5 - smozrejme cvicim,aj mienit nadalej.len sa bojim,ked s dietou prestanem,ake bude moje travenie...inak robia s mi ekzemy(svrbia neskutocne-jedine co zabera elocom,viem je zly ale pomaha)...tiez si myslym,ze to ma spojitost s travenim a vyprazdnovanim,tento problem mam roky a doktori?skoda pisat...
ale bola som na vasej stranke ste aj v LC,takze urcite si kupim,to co ste mi napisal

RNG

kazda dieta znamena podvyzivu. Otazka je len na co.
Zle travenie je tak isto podvyziva-vnutorna.
Aj tlsti mozu byt podvyziveni, nedostatky roznych materialov, vitaminov a mineralov ma mnoho tlstych.
Aj osteoporozy, aj nervove problemy(depresie, panicke poruchy...) su dosledkom urcitej podvyzivy, tj nedostatku urcitych latok v tele.

taps

podvyzivu nemam...drzim dietu(60 den),pretoze roky idu(mma len 26)a nejak sa to na mne nakopilo,drzim 90 dnovku so stravou som spokojna...a vidim aj efekt na sebe.takze kava,caje,guarana-tak aj fungujem,problem s travenim mam roky,teraz pri tejto diete je to celkom ok.dakujem za radu

RNG

unava pochadza z privela veci, ale spojena so zabudlivostou a depresiou moze byt znakom podvyzivy.
ta vedie k nizkym hladinam neurotransmiterov a celkove spomalenemu telu.
Rychlo, ale zialbohu len docasne sa to napravi branim stimulantov(kava, silne caje, guarana, kola,), pomalsie ale ucinnejsie je zmenenie stravy, viac bielkovin, zlepsenie travenia(Betain HCL a enzymi)
Tiez napravenie cyklu spanku(5-HTP, 50 mg vecer) casto pomoze.
Z inych metod je to pravidelne cvicenie, prechadzky, meditacia a dobra spolocnost.