Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Male vyrazky na rukach

klara90

Vies co, neviem ci ti to pomoze, ale mne od vriedkov pomohol krem modra hlina. Mozno by si mohla vyskusat, ale sto percent neviem ci ti to zaberie. ja som si ho kupila na sibircanke

Sasenka26

Ahojte prosim poraďte nedávno sa mi spravila červená vyrážka na palci ktorá sa začala šíriť mam teraz take malé pupenceky všade medzi prstami na rukách a strašne to svrbí neviete vo to môže byt stále vzniká nová a nova

monikka

caute jja to mam na chrbre ruky pri koreni palca najprv som toho mala par myslela som si ze je to nieco ako kurie oko tak som si na to dala taky pripravok proti kurim okam pomohlo mi to mala som uplne hladku ruku ale vzapati sa to vytvorilo okolo aj tam som dala tento liek taktiez pomohlo a zase je to okolo a samozrejme aj viacej :(((( dnes som si nasla jeden hnisavy baby pomozte ja to naozaj nechcem mat a hrozne to svrbiii

Zuzu1231

Mala to kamoškina dcéra na ramenách a chodievali na nejaký špeciálny peeling,teraz len raz za čas,kým chodia ramená sú pekné.Ale neviem ako sa ten peling volá.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Male vyrazky na rukach - Fórum - ZDRAVIE.sk