Male vyrazky na rukach

zuzuz229

ahojte, občas sa mi na rukách (konkrétne na prstoch a dlaniach) tvoria akési červené vyrážky.sami od seba časom zmiznú no ak ich mám, svrbia ma dlane a brušká prstov sú pomerne bolestivé.neviete o čo ide?a čo s nimi robiť?

popl

Baby ja som mala rovnaky problem, vlastne este mam ked zanedbam kremovanie... tento problem sa odborne nazyva rohovatenie koze, je velmi dolezite ju premastovat, aspon 4-5 krat denne, ale nie prehanat...
co sa tyka kremov je viacero vhodnych druhov, ale odporucam EXCIPIAL LIPOLOTIO, na extremne vysusenu pokozku, da sa kupit v lekarni bez predpisu... tak drzim palce :)

0nika299

ahojte mam taky problem ze pri uchu mam take vyrazky uz dost dlho a neviem od coho?mozete mi poradit co s tym mam robit?dakujem

Veroniqa

Ahoj,chcem niekoho poprosit o radu.Ide o vyrážku na rukách.Na prstoch sa mi urobili drobne vyražky,su biele a vyzerajú ako by boli pod pokožkou male biele guločky a velmi to svrbí a rozlieza sa to.Neviete prosim niekto čo by to mohlo byt a čo s tým? Dakujem

Janka58

konečne ste mi povedali diagnozu :D
bola som s tým u jednej kožnej a ta mi len povedala,že to je akne,dala mi na to tabletky a nepomohlo..tak som išla k inej kožnej a tá mi vlastne ani nepovedala,čo to je,ale dala mi Excipial Lipolotio...trochu to pomohlo...

- mira

Nič na svete sa nedeje bez príčiny.
Malé tukové hrbolčeky na dráhe hrubého čreva, ktoré tu opisujete znamenajú, že v orgáne sú prebytky stuhnutých tukov. Je treba zmeniť stravovanie tak, že prejdete na nenasýtené tuky v malom množstve, t.j. semienka, trošku panenského oleja alebo rýb. Vylúčte nasýtené tuky, t.j. živočíšne a stužené. mlieko a mliečne výrobky, pretože sa vám začínajú ukladať v čreve a bránia mu v činnosti. Zaraďte potraviny s vlákninou, hlavne zeleniny a celozrnné obilniny. Zo začiatku sa môže stav "zhoršiť" pretože vyrážky začnú vylučovať prebytočný hlien. Po čase, keď sa prečistíte, pocítite nával energie a vitality.

Lenuska20r

No tak to potesi,ja to mam este aj na rukach z vonkajsej strany,nevjem ako sa nazyva ta cast tela,mam to aj na licach a aj na stehnach :D Aaaaa,nestvite sa preto baby,mna to dakedy hnevalo,teraz uz menej,len skoda,ze tie na rukach je dost vidno. Tak ak niekto na nieco zarucene pride,tak dajte vediet :)