Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mám ísť ku kožnej s pleťou poradte...lebo už naozaj neviem..

Príspevok v téme: mám ísť ku kožnej s pleťou poradte...lebo už naozaj neviem..
janko-hrasko

pleť mám raz krajšiu raz horšiu....umývam si mydlom a ladovou vodou to mi pomáha najviac akné sa mi velmo už ani nerobí ale občas také podkožne velky na čele a bokoch....a mam flakatu skoro celu tvar ...... poradte nmám íst s tým ku kožnej????....a este jedna otazocka....tie veci co ste spominali ako ZINERIT a tak to mi predpise ona sama?...alebo to sa da len tak kupit vlekarni?????prosim o radu..:)

janko-hrasko

anka .... ale aj ked mam mastnu pleť????....tak umyjem si ju vodou predtym zbavim mazu?...potom nanesiem jogurt a po 20 minutach ho zotriem dole vreckovkou ci ako?

anka

Ahoj janko-hrasko, na tie podkozne velke vyrazky skus domacu pletovu masku. Je to uplna parada, raz za dva tyzdne a zbavis sa toho navzdy. Viem co pisem, sama som mala tento problem. Takze pol bieleho jogurtu /normalny, nie light/ zmiesaj s pol zltkom v zajca. Umy si poriadne tvar /len nie tym mydlom co pises/ a daj si nahrubo tu masku. Nechaj posobit 20 min. Tvar budes mat hydratovanu a bez tych podkoznych velkych bolavych vredov.

panika

zineryt je antibiotikum, je to na zapalene vyrazky. Tie flaky sa daju odstranovat inak,napr. chemicky peeling (ale robi sa to na jesen alebo v zime -ked nesvieti tak moc slnko). Ale lekarkja ti povie viac,ja neviem

janko-hrasko

no jasne vymení lístok dobre....a myslíš že niečo mi može predpísať aj na flaky po akné???a načo je ten zinerit?

panika

Vypytat si mas VYMENNY LISTOK , aby si mohol ist na odborne vysetrenie. Kozna je vzdy najlepsie riesenie, lebo sa vyzna a vie co treba robit. Inak som zabudla napisat, ze ten zineryt je na predpis -ale uvidis, co ti da lekarka

janko-hrasko

co mam vypítať??...prepáč nepochopil som too :D ..inak myslíš žeby mi mohla pomocť aj s tými flakmy po aknéé???

janko-hrasko

panika....som skusal vselico...ale toto mydlo mi robi najlepsie na plet...mozno ju mam po prad hodiach mastnu ale nerobi sa mi uz tolko akne ako predtyym....ved idem na kotrolu zajtra tak jej poviem nek mi da objednavaci listok ku koznej....dufam ze mi pomoze kozna co ty nato ???

panika

Ahoj, tak mydlo na tvar nie je najlepsie riesenie . Mydlo totiz vysusuje a cim viac je pokozka sucha, snazi sa ,,sama" co najviac premastit. Ku koznej potrebujes odporucanie od obvodacky a ak uzna za vhodne, Zineryt ti predpise (je to lokalne antibiotikum + zinok)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mám ísť ku kožnej s pleťou poradte...lebo už naozaj neviem.. - Fórum - ZDRAVIE.sk