byvaly sa zeni..boli to..co stym??

Príspevok v téme: byvaly sa zeni..boli to..co stym??
sunnygirl333

...som rozvedena, sama s detmi...rozviedla som sa koli opakovanym neveram manzela..v decembri sa rozisiel s priatelkou, pred dvoma tyzdnami mi klacal pri nohach, ze to mozme skusit znova, ze budeme rodina, ved mame male deti...dokonca kupil pre nas novy byt v inom meste...dala som mu sancu, bolo mi luto, jeho - ved kazdy sa moze potknut, bolo mi luto deti...a minuly tyzen prisiel s usmevom na tvari, ze sa zeni !!!..sok z jasneho neba...najprv som si myslela, ze sranduje, potom som tak trocha dufala, ze mozno chce poziadat mna....berie si cudziu zenu, s dvoma detmi, ktoru pozna necele tri tyzdne...nerozumiem tomu, neviem sa v tom zorientovat, ublizil mi, oklamal..boli to...

miaa

SUNNYGIRL spamataj sa načo by ti bol takýto chlap?gratuluj si že si sa ho zgabala,no ty si mu dala ešte aj šancu po tých neverách,bud sebavedoma žena máš na to ,dokázala si porodit a vychovat deti s takým chrapúnom sa už nezahadzuj,nemaš za čím vyplakávat.nájdi v sebe hrdost.no ja som z tohto vyvalená,ako sa takto mohol zachovat a tie deti,no hajzlik riadny,teda.

gola

sunnygirl333, prepac ze sa to bude zdat necitlive, ale ja som sa uz nad Tvojimi "vylevmi" len pousmiala a taktrochu zaspominala.Ja som tiez TAKEHO mala a momentalne som v rozvodovom konani. Tiez som si svoje vyplakala. Povedz si "co vlastne chcem?" Bud rada, ze si sa takeho podliaka zbavila.Vsak ak si trochu inteligentna by si nechcela aby sa Ti vratil, nie? Uz by si mu nemohla predsa doverovat! Neboj a ver mi, ze to casom preboli.A tak aspon das sancu nejakemu co si Ta viac zasluzi ako ten, co podla mna ani sam poriadne nevie co chce a pokial sa v jeho zivote nestane nejaky zvrat tak ani nebude vediet.Fakt takyto zbabelci co maju radi len seba nestoja za nase slzy!!!

sunnygirl333

..deti su zverene do mojej starostlivosti uz vyse roka...ale on si teraz zmyslel, ze ich chce mat on...dala som navrh na sud na pravu styku s otcom..a dovody som dala jeho "chore" vztahy..a este divnejsie manzelstvo...idem so synom k pschologicke..dufam, ze to bude na dobrej ceste..teda pre mna...

inga2

sunnygirls podla mna im to dlho nevydrzi,pridu starosti vsedneho zivota a je po romantike.oni su teraz taky holubkovia.no a co sa tyka odobratia deti nato im nenalet predbehni ho a daj si na sud ziadost o predbezne zverenie deti do vychovy.a neboj sa dvoch blaznov,teraz aspon vies ze niesi na svete sama co mu naletela.

sunnygirl333

...ale keby ste ho vtedy videli a poculi..ako sa ku mne spraval..s akou bolestou na tvari sa mi ospravedlnoval..islo to od srdca..lucil sa snimi so slzami v ociach...a zrazu bum..zeni sa...neviem, nevyznam sa v nom..asi by som mu uz neodpustila...aj ked som si takmer ista, ze po mensom skrate bude znova klopat pri mojich dverach...ked je sam a nema iadnu priatelku..da sa snim..aj deti su v pohode..ale aonahle sa nejaka vyskytne, je neznesitelny a strasne nam strpcuje zivot...terajsou novinkou je, ze mi chce vziat deti...zevraj do "uplnej rodiny"..

dr.jajbolí

Sunnygirl333, ja neviem, je to veľmi ťažká situácia. Iste ho miluješ. Aké sú deti veľké? Ja by som mu asi povedala, že deti neuvidí.Nech si vyberie tá... alebo deti...Spolu to nejde. Možno, by som na istý čas odišla aj s deťmi. Na miesto, o ktorom by som nepovedala nikomu len možno mamke. No, je mi ťa veľmi,veľmi ľúto. Má ten tvoj nejakého priateľa? Ten by mu mohol dohovoriť. Ale vieš, ako vyzerá taký vzťah, keď by sa vrátil a odpustila by si mu? Boli by ste spolu, ale "potichu" by ťa asi podvádzal.Je to ťažké radiť. Skús sa poradiť s nejakým šikovným právnikom, alebo žeby psychológom? A čo tvoji rodičia?! Dôveruj im a zver sa im, určite nájdete nejaké rozumné riešenie. Veľmi ti držím palce!

dr.jajbolí

Sunnygirl333, ja neviem, je to veľmi ťažká situácia. Iste ho miluješ. Aké sú deti veľké? Ja by som mu asi povedala, že deti neuvidí.Nech si vyberie tá... alebo deti...Spolu to nejde. Možno, by som na istý čas odišla aj s deťmi. Na miesto, o ktorom by som nepovedala nikomu len možno mamke. No, je mi ťa veľmi,veľmi ľúto. Má ten tvoj nejakého priateľa? Ten by mu mohol dohovoriť. Ale vieš, ako vyzerá taký vzťah, keď by sa vrátil a odpustila by si mu? Boli by ste spolu, ale "potichu" by ťa asi podvádzal.Je to ťažké radiť. Skús sa poradiť s nejakým šikovným právnikom, alebo žeby psychológom? A čo tvoji rodičia?! Dôveruj im a zver sa im, určite nájdete nejaké rozumné riešenie. Veľmi ti držím palce!

sunnygirl333

..nedokazem sa stym vyrovnat..hladam na to vysvetlenie, ktore zrejme nie je...ked byvaly telefonuje synovi, po hlase sa zda byt stastny a spokojny..dokonca ta jeho buduca manzelka sa neskutocne milo rozprava s mojim synom cez telefon...nechapem, preco sa zrazu tak rychlo zeni...ved este pred dvoma tyzdnami co sme sa spolu stretli sme sa rozisli v tom, ze budeme nas "vztah" rozvijat pomaly a snazit sa napravit stare chyby...a on zrazu pride stym, ze sa zeni..ale ten jeho pohlad, ziadna vycitka svedomia v ociach, ziadna lutost, akor mi to oznamil s hrdostou, bez ohladu na to ako sa budem citit...este aj v noci som mala snim sen..ze som prisla za nim den pred svadbou a prosila som ho, nech sa nezeni...a on sa neozenil...pane boze..ved ja uz uplne blbnem z tohoto..cim skor nanho zabudnut, uvedomit si, ze mi len ublizuje a citovo vodi za nos ako jemu vyhovuje..lebo sa dostanem akurat tak do blazinca...

mirkaaa

sunnygirl333 ako nam na zakladke hovorila ucka, RAZ SA VAM TO VSETKO BUMERANGOM VRATI, tak dufam, ze sa mu to vrati skoro, lebo toto neni normalne co on spravil...