Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

diktator??..alebo len hlava rodiny??

Príspevok v téme: diktator??..alebo len hlava rodiny??
suzis

So svojim priatelom a mojimi detmi som sa odstaovala daleko prec..400km od domova...ola som tam uplne sama..iba s detmi..priatel v robote..Vydrzala som to tri mesiace, vecny kolotoc...samota...casto pil, mali sme tam aj jeho psa..veel, ze neznasam ked ho pusta do postele..robil to aj tak...alebo isiel spat ku psovi na zem do kuchyne len preto, ze som ho nestrpela snami v posteli...ide o pitbula...Nezvladla som to, vratila som sa domov..prisiel zamnou aj on...teraz chceme zacat znova spolu zit, slubil mi, ze sa zmeni...ze pes bude mat svoje pravidla...vycita mi,ze som od neho usla, ze som sebecka a nezvladla som to, cize ho nelubim...nenecha si vysvetlit, ze som nezvladla, alkohol, samotu a psa...a jeho navyky..Chceme ist byvat do domu...je to moje vykupenie, co sa psa tyka...aj ked si myslim, ze sa bude chciet mat v dome..mozno aj v posteli...dokonca ma tlaci do toho, aby som ten dom vybavila, patri mojmu otcovi a je prazdny...a dal mi ultimatum, ze ked ten dom nevybavim, urobi to iste co som urobila ja - odide daleko prec...niekde na druhy koniec republiky...Tvrdi mi, ze on len chce byt hlavou rodiny..je to takto spravne??..ja mam len pocuvat, byt ticho a plnit si svoje "zenske" povinnosti...a on tie "muzske"...neviem co a ako..inak je ku mne velmi dobry, vsimavy, lubi ma....ale tvrdo si stoji za niektorymi svojimi "maniermi" na ktorych nechce ani polavit, ani pristupit na kompromis...

aduliena

No Suzis, keby mne povedal, že mu vadia deti na prvom mieste, tak týmto by u mňa totálne skončil... neznič si život, on si ťa nezaslúži a zapamätaj si, ty nie si zlá a ani sebecká. Viem, je to pre teba ťažké to ukončiť, ale nájdi v sebe tú silu kvôli sebe a deťom, ty aj ony si zaslúžite krajší život.
Držím ti palce, aby si sa rozhodla správne.

:-((((((((

mila suzis, priatel ta vyuziva a vydiera.ma v byte podnajomnikov, nema kam ist, lebo nechce stratit tzv.peniaze zadarmo.nevybavuj nic s domom, aspon dufam,ze splni chlapske slovo a odide:-)).urcite by ta mrzelo neskor,ze si dedka otravovala v tak nevhodny cas !!on sa nezmeni!!!a ak nechape ,ze tvoje deti su na prvom mieste, tak ich nema rad a nie je rodinne zalozeny.

ajja

ahoj, viem ako sa citis, hoci ja nemam deti, ale bola som ytrana psychicky a aj fyzicky 4 roky. Podla mna budes mat problem sa ho zbavit, po prosbach a placi pridu vycitky a vyhrazky. Vr mi, ze z tohto nic dobre nebude a sama to dobre vies. neboj sa ho, hlavne pozeraj na stastie tvojich deti. A to, ze sa stve, ze deti su na prvom mieste a potom az on? No akoze toto nepochopim, lebo deti su na prvom mieste aj v normalnom manzelstve, ved to je nrmalne. JA by som ho poslala do kelu a mala by si to urobit aj ty, inak sa utrapis, prides nakoniec o dom a deti budu trpiet psychicky. Nedaj sa a maj rozum, mas zodpovednost za deti a nechces im prichystat taky zivot. Je to hajzel a nezasluzi si nic.

nedajsa!

suzis nesmies sa bat. Neboj sa, postav sa pred neho a povedz uz mam toho dost, odid! Postav sa svojmu strachu a on sa rozplynie...je to heslo ktoreho sa drzim ja v zivote a funguje to na 100percent, s kazdym vitazstvom nad sebou a svojim strachom narasties, zvysi sa ti sebavedomie, budes ovela silnejsia. Postav sa svojmu strachu!

balulienka

Ja by som s nim nebola ami keby ma na kolenach prosil.Pretoze,co on slubi,urcite nedodrzi.Mysli hlavne na deti.Urcite by som sa s nim rozisla.

rendynka

No ja by som zo psom nespavala. Viem, je to milacik ale aj tak. Ved pes ma mat nejaky pelech a v posteli ma mat clovek pokoj na spanok a ine veci:) Ale viem, to mozno nie je hlavne. Tak v prvom rade skus s nim hodit rec aj o tom alkohole...lebo to je to najhorsie ked si clovek casto vypije:( Ved musi sa trochu podrobit aj tebe. Nie len aby daval tebe ultimata. A na tom psovi trvaj, ked budete byvat v dome tak mu spravne nejaku peknu budu.

suzis

uz som mu ultimatum dala aj ja, ze sa ma zmenit, lebo to nepojde.odbil ma stym, ze ja nie som v poriadku, on ano..a mam sa zahladiet sama do seba...som sebecka a vadi mu, ze na prvom mieste su deti..potom on..ja to tak necitim, ved rodicovska laska je jedna vec a vztah je uplne ina vec...

suzis

mozo sa ho bojim...bojim s vystupov, bojim sa vycitiek, slz a prosenia..vtom je majster..uz raz som sa snim rozisla a prezivala som peklo..zmenil sa na epoznanie, ale len kratkodobo...teraz sice potlaca niektore svoje "neduhy"..ale nie je vo svojej kozi..akoby este nevedel co chce..ale na druhej strane, vzdy vsetko otoi proti mne..ja som ta zla..ja som neista..ja som slaba...proste ja som ta, s ktorou to nejde...

aduliena

Suzis, číta sa to hrozne.....on tebe dáva ultimáta? Daj aj ty jemu, že keď sa nezmení o 360stupňov, nech sa teda sťahuje. Zničíš si život, ak ostaneš s ním. A nehovor mi prosím, že ostaneš s ním kvôli deťom, lebo to je len výhovorka a deti budú trpieť najviac. Ver mi, viem o čom hovorím!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

diktator??..alebo len hlava rodiny?? - Fórum - ZDRAVIE.sk