Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčná chrbtica???

Príspevok v téme: Krčná chrbtica???
lenka2808

už 3 mesiace mám veľký problém. Začalo to po absolútnom vyčerpaní po večierku plnom alkoholu a maximálneho fyzického vyčerpania.Začala som sa triasť, mám v nekľude celé telo.mám stuhnutý krk a čo je najhoršie mám non stop pocit, že sa nachádzam mimo svojeho tela, že som iba pozorovateľ všetkého čo sa okolo mna deje. neustále mám zvýšenú teplotu 37,2. Bola som na ekg, rtg pluc, sono brus. organov vsetko OK. Krvny obraz, chlamidie, streptokoky negativne. najhorsie je že som stale slaba a je mi zima. Pomaly dostavam depresie, uz ma nic nebavi , len chodim po nete a hladam co by mi mohlo byt. Poradte mi co mam robit. 6.4. idem na MR mozgu. a dovtedy sa asi zblaznim.

lulu2205

Poradte mi!!!Boli ma krcna chrbtica a ide mi to az do lavej ruky a z ruky sa vracia pod lavu lopatku a stale sa to opakuje.Je to ostra bolest ako keby ma rezali nozikom. Bola som u doktora ktory mi povedal ze mi nieco z chrbtice drazdi nerv a preto mam taku bolest.Beriem injekcie mabron a tabletky katadolom od bolesti.a chcela by som vediet ci to je zapal alebo je to nejaky vyskoceny stavec ktory mi vazne drazdi nerv a tak to boli?za odbornu radu dakujem vopred:)

lenka2808

ahojky
To ze tvojehho manzela vytaca na jednu stranu pri krci to naznacuje tetaniu, nervovo svalovú dráždivosť. Fakt neviem, niesom lekár ale mam uz nastudovane asi vsetko. Ja som mala brutálne krce v lýtkach v klenbách na nohách, zacala som brat magnézium a postupne sa krce zmenili iba na take popichavanie a teraz sa priam dopujem Magneziom a uz mi aj to pichanie prestalo. Mal by skusit Magne B aspon 5 tabl. denne ze co to urobi. Magneziom sa totiz neda predavkovat tak za pokus nic neda.

xxx1

a ona ma odblokovala.Chcem sa ta opytat ciniekde pracujes ,ci nemas nejake problemi ale zdalo sa mi ze to je vsetko psychika.Mysli na dobre ved zatial mas vsetky vysledky ok.Drzim palce a nestresuj.

xxx1

TERAZ CITAM TVOJ PRISPEVOK A ROZMYSLAM ,ZE TAKE STAVY AKO UVADZAS SOM MALA AJ JA ASI PRED 8 ROKMI BOLO TO KED SA MI NARODIL SYN A JA SOM BOLA NA MATERSKEJ.PRESNE AKO PISES,A NEVEDELA SOM SA UVOLNIT AJ KED SOM CHCELA A CITILA SOM AKO MI V BRUCHU BUSI CO.pOTOM SOM ZACALA CHODIT K JEDNEJ PANI

lenka2808

a ked tvoj manzel odpadol tak sa triasol ako pri epilepsii?? lebo ked iba odpadol tak to neni epilepsia. A epilepsiu by zistili na EEG.A ked mu nenasli nic ani na MR tak si myslim ze to je iba z chrbtice ale to je iba moj nazor.

xxx1

NO VED PRAVE ON UZ BOL AJ NA MR AJ MU ROBILI EEG A TAM MU NIC NEZISTILI.
TERAZ MA IST ZASE NA EEG DO BLAVI TAKZE CAKA,NERVOZNI JE CO BUDE S NIM PRETOZE KDE ROBI NEMOZE ROBIT TAKZE HLADA DRUHU ROBOTU.a KED AJ ODPADOL TAK NIKDY SI NEPOHRYZOL JAZYK ANI NIC CO SUVISI S EPI.
CHCEM SA SPYTAT TYCH CO MAJU EPI CO JE TA AURA CO OPYSUJU.DIKI AXIM .

mjanik

lenka.xxx1-skúste akupunktúru na krčnu chrbticu.Kopu príznakov odpadne a čo ostane s tým si dobrý akupunktuista poradí

axim

to co opisujes si myslim ze je od chrbtice. mal by ist na MR chrbtice a hlvane so zameranim na krcnu chrbticu.
keby mal epilepsiu tak by mu to zistili na EMG vysetreni. Alebo nech skusi ponapravanie chrbtice a stavcov alebo reflexnu masaz.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčná chrbtica??? - Fórum - ZDRAVIE.sk