Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cervene lica a ostatok biele

Ondatra

Bože chalani netrápte sa nad tým veď to je také zlaté mať červené líčka ja som sa na tie líca zaľúbila do priateľa :)

livuška

-odkaz odstránený-

dala som ti celý link, ale zobralo to len názov stránky: tak si vyhľadaj AA CAPILLARIES-ROZšíRENé žILKY V ODBORNEJ STAROSTLIVOSTI

livuška

-odkaz odstránený-

Pravdepodobne máš problém s rozšírenými žilkami - tu som našla vhodnú kozmetiku. Nepoužívaj krémy s obsahom parfumu.
čau.

Katka125

Ja síce takýto problém nemam, ale moj brat ma tiež stale cervene lica a tiez je to jedno ci je zima abo teplo proste ich ma cervene vzdy. Chcela som sa spytat ci niekto nevie ako sa toho zbavit???..dik za odpovede

ssia

a ktory z tych troch co su na tej stranke? ten druhy? a da sa kupit v drogerke, ci len objednat cez net??? prosim...

karambo

chcel bi som sa s niekym poradit ako sa zbavit cer¨venych lic poradte mi niekdo pls vyzerato dost blbo ....chcel bi som sa opitat na ten krem eucerin ci to vlastne aj pomohlo us niekomu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cervene lica a ostatok biele - Fórum - ZDRAVIE.sk