Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FIN CLUB, FOREVER LIVING, RNG-doplnky, atd

unlimited

Vyrobky firmy FINCLUB su raz tolko a viac predrazne oproti tomu ako sa predavaju na finskom trhu. Preco??? Kto si pohlada na nete zisti preco. A co tak slovo pyramidaTT

Valika64

Je pravda, že každý si presadzuje tú svoju značku. Treba sa ale pozrieť na zloženie produktov, akým spôsobom ich firma vyrába, poprípade na certifikáty firmy. Ja som spokojná s doplnkami výživy firmy Forever. Záleží aj od distribútora aký je fundovaný a či správne dokáže poradiť. V spolupráci s poradným zborom lekárov dokážeme pomôcť v takých prípadoch kde klasická liečba zlyháva. Okrem správneho výberu produktu je dôležité určiť aj správne dávkovanie.

IvanBA

Zacal som brat doplnky FOREVER : ALOE s príchuťou broskyne, GIN-CHIA; ROYAL JELLY.
Trpím depresiami, co sa prejavi ako prve tlakom na žaludok a travení.Trpím aj nespavosťou a beriem Melatonín a tabl. na spanie. Na bolesti kĺbou beriem Glukosamín-Chondrotín. a MSM -fy Barnys,druhý mesiac. Zatial nic moc.
Od RNG uzivam tyzden 5FTP, zatial sa moc pochvalit nemozem.Do mesiaca sa tu ozvem.

mony

ja by som chcela skusit liecby prirodnymi produktami. kazdy tvrdi, ze ten jeho vyrobok je ten NAJ.Preto ma zaujima nazor ludi. mate aj skusenosti s BIO LAMPOU?

aduliena

Tých doplnkov je strašne veľa a hlavne sú veľmi veľmi drahé. Niekomu pomôžu a niekomu nie. Treba skúsiť, keď pomôžu, tak ok, ale keď ani po nejakom čase nie sú viditeľné žiadne výsledky, tak to treba nechať tak, sú to potom nadaľej zbytočne vyhadzované peniaze.

suedenim

ja mma skusenosti s forever living,..a nijak extra mi nepomohli,..ked som sla na kontrolny odber krvy,vysledky som mala este horsie:(

aja99

Milá MONY, s výrobkami firmy FOREVER LIVING mám veľmi dobré skúsenosti. Napr. matka 84-ročná mala dlhé roky otvorené bercové vredy/krčové žily/. Čo nedokázala medicína za viac ako 20 rokov, prírodnými produktami sme dokázali za 3 mesiace. Nielenže sa jej rana zacelila, ale zlepšil sa jej celkový zdravotný stav. Dnes má 85 rokov a na svoj vek je veľmi vitálna.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FIN CLUB, FOREVER LIVING, RNG-doplnky, atd - Fórum - ZDRAVIE.sk