Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príliš plaču škodí..

why?

mno...je pravda,ze sladkosti a ovocia jem dost, ale to iste bolo aj ked som bola mala a nemalo to na mna take ucinky..tak vysadim sladkosti a prejde to??lebo ja mam potom take opuchnute oci od placu ako orangutan.. :)))

radca

Nedostatok horcika sposobuje nadmernu tvorbu hormonov kortizonu a adrenalinu. To sposobuje aj plac. Slzy obsahuju vela kortizonu.

zwedavus

aj ja som taky precitlively clovek.. ale zvacsa ide aj o to ake mam obdobie.. je obdobie, kedy ma vsetko dokaze rozhodit, kedy sa aj rozplacem za blbosti a potom je obdobie, kedy ma zasa nic nevytaca.. strasne so mnou..

maslicka

to ci je niekto uplakany zavisi od charakteru a psychiky, nie od vitaminov a zavodnenia
Ja som od malicka plakala pri najmensej prilezitosti, aj ked som nechcela a zmenilo sa to az vekom
Stravou to urcite nie je
Ak si precitlivela, skus sa vyhybat smutnym filmom a pesnickam, radsej si pozri komediu, vyhladavaj zabavu, neber zivot prilis vazne

mire

diki za rady. sladkosti obmedzim urcite, ale horsie je to s tym pitim :( ja musim vela pit, lebo inak som hladna :)
ale este raz, dik

mira

Hlavne nepreháňaj tekutiny, prípadne sladkosti a ovocie. Ak by chýbali vitamíny, tak možno skupiny B, ale ak nbudeš jesť sladkosti, nebudú chýbať. Ak ich dodáš v obilných kašiach, budeš ich mať dostatok, sú v šupkách. Tiež v zelenine.

ahojte:)

hojky, ja som bol daky citlivy uz od mala...stacilo ze mi ucitelka powedala daco co sa ma dotklo a pass ... slzicka v oku... to platilo aj doma ... nie ze mi nadavali... proste powedali daco co som si zobral k srdcu a hned aj poplakal:) bral som to ako ze som daka "baba" ked som bol mali... ale teraz wem ze som bud daka citlifka alebo nwm x)

mire

no myslim, ze to asi mam :(
da sa proti tomu nieco robit?
chybaju nejake vitaminy? alebo?
inak zijem zdravo, sportujem, stravu mam vyvazenu a nemam nadvahu :)

mira

Tá precitlivenosť je získaná. Je dôsledkom prevodnenia, ktorého sa telo zbavuje o.i plačom. Zbavuje sa i nadbytočnej soli, ale dlhotrvajúci plač je snaha spevniť telo, nasiaknuté tekutinami, pretože obličky nestíhajú. Takíto ľudia sú napr. aj náchylní na modriny, a majú oslabenú psychiku. Tekutina sa tvoria o.i. aj ako produkt trávenia cukrov. takže prevodnenie môže byť aj zo sladkostí a ovocia, ktoré tiež odvádzaním B vitamínov oslabujú psychiku - a sme tam, kde sme začali. Všetko v tele je poprepájané.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príliš plaču škodí.. - Fórum - ZDRAVIE.sk