Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gynekologicka-Kosice

cider

Ja mam vybornu doktorku, ale je sukromna. Je uzasna, plne sa ti venuje, a vela sa rozprava s kazdou pacientkou, dokonca mas aj cislo na jej mobil keby nahodou.. Vie poradit, nema predsudky,je citliva ked je zle rychlo kona. Ak mas nejaky problem,otazku, plne sa ti venuje, neodbije ta s nicim. Mna dala zdravotne uplne do poriadku, co sa byvalej doktorke nepodarilo. Dokonca poradi aj ked mas ine problemy ako gynekologicke. Dba na preventivky, proste na vsetko. Je aj skvely porodnik, ma mnoho pacietiek aj z inych miest. Je to uzasny lekar aj clovek. Ak chces vediet viac napis mi na mail Cider@centrum.sk.....papa

košičanka

Ja chodim k Mudr.Nagy na poštovej.Neobjednáva,ultrazvuk má v ambulancii,jeden deň má aj poobede ordinačné hodiny-to je poradňa pre tehotné,ale keď nemáš kedy prísť,tak zoberie aj na vyšetrenie.Je to normálny gynekológ,urobí všetky preventívne vyšetrenia,a keď má niake podozrenie,tak ťa ihňeď pošle na ďalšie vyšetrenie.On ti aj poradí.Ja som spokojná.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gynekologicka-Kosice - Fórum - ZDRAVIE.sk