Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hry pre hyperaktivne deti

Príspevok v téme: hry pre hyperaktivne deti
vanilka123

Zdravim Vas. Vie mi niekto poradit z vlastnych skusenosti nejake hry alebo aktivity pre hyperaktivne dieta. Mam 3 rocneho synovca, ktory ustavicne so sebou "sije" a nic ho nevie dlhsie uputat. Rodicia su z neho zufali a nevedia ako ho uputat na dlhsie ako 10 minut. Pritom ho zaujimaju veci, ktore mu mozu ublizit napr. pracovne nastroje, vrtacka, noznice jednoducho veci, ktore nepatria detom do ruk. Viem, ze krikom nic clovek nedosiahne, ale trpezlivost im tiez niekedy chyba. Vdaka za odpovede

tamaraklad

Tiež odporúčam bicykel. Deti majú vo veľkej vačšine bicyklovanie radi a teda zábava nie je nútená a nechá pri nej kopec energie.

Rebekabre

A čo bicykel? Syn bol tiež hyperaktívny, kúpili sme mu bicykel a tam nechal toľko energie, že som sa až čudovala. Odporúčam ale kúpiť nejaký kvalitnejší, ak ho bude často využívať,oplatí sa radšej investovať viac a kúpiť nejaký odlahčený

klara88

náš syn bol tiež strašne živý tak sme mu kúpili mini trampolínu, chvalabohu sa mu páči skákať tak si aj vybyije trošku energiu a aj sa zabaví :)

gastanko2016

môj syn je veľmi živý a tiež je ho ťažko upútať na dlhšiu dobu. Teraz som kúpila v hračkárstve kinetický piesok a to ho celkom zaujalo. Stavia si z toho hrady a kadečo iné.

myshka

Prosim vas, ak mi moze niekto pomoct. Potrebovala by som opis aktivit, hier cinnosti pre deti s ADHD {moze ist aj o skupinove hry}moze byt aj link, robim projekt s tymto zameranim, a zial nemam dostatok potrebnych aktivit teda skor nenasla som. DAKUJEM za pomoc

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hry pre hyperaktivne deti - Fórum - ZDRAVIE.sk