Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bežné problém

Príspevok v téme: bežné problém
janka

Chcela by som sa mať radšej, ale stále nachádzam na sebe chyby. Chcela by som mať biele zuby, čistú pleť, moje vlasy sú ako slama. Existuje niečo, čo mi zmení všetko k lepšiemu? nejaké vitamíny? Len nie že na zuby si mám daváť iné,na pleť iné, a na vlasy tiež, to mi potom vznikne strašne veľa prípravkov doma a neviem čo mám na čo použiť a kedy v akom pomere a podobné traumy ma potom chytajú. ALe keby to bolo také lahké ako si myslím, tak by bolo všetko inak, čo?

zwedavus

ahoj janka.. ale ved na toto nepotrebujes az tak vela pripravkov, aby si nevedela co s cim, kedy a ako.. a navyse, mozem ti povedat, ze tvoje problemy nie su vobec nejake tazko odstranitelne, prave naopak, s tymito si mozes hravo poradit.. to bud rada, ze mas "len" taketo problemy.. ja by som to na tvojom mieste riesila a tym- kupila si na kazdy problem to co tomu najviac vyhovuje.. ved aj tu na zdravi je vela tem, kde najdes odpovede na vsetky tieto problemy, biele zuby - rozne temy tu najdes a vyberies si najlepsi sposob, ci pomocou bieliacich past, bielej perly alebo zubara, cista plet - aj tychto tem je tu pozakladanych neurekom a mozes ju docielit mnohymi pripravkami alebo dobrou kozmetickou, prip. koznou, vlasy - taktiez mnoho tem, popozeraj rozne pripravky alebo dobra kadernicka.. uvidis, vsetko toto zvladnes a uz ta nebude nic trapit:))

shagya

no..akoze ak si myslis ze najdes vitamin co denne zjes tabletku a vycisti sa ti plet upravia vlasya vybielia zuby tak to je dost komicke...musis na to ist postupne..a co ze budes mat doma pripravkov vela..aj ja ich mam vela a co..starat sa o seba musime ...a hluposti akoze nevies co kedy v akom pomere a podobne ani nepis lebo ked to dokazu ini dokazes aj ty..pokila vies citat..ja vecer stravim v kueplni asi tristvrte hodinu len starostlivostou o seba a aj ked som unavena aj ked ma boli hlava aj ked je uz dobre po polnoci a na druhy den musim vstat..aj tak idem do tej kupelne a spravim to co treba..je to navyk ktory sa da ziskat...zacni postupne a uvidis vysledky..

hojky

ahoj janka:) taketo problemi mame viacery :) ja na sebe vidim skoro same chyby a potom sa nevyhnem nizkemu sebaavedomiu a taq :) ale to hadam casom prejde... dufam :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bežné problém - Fórum - ZDRAVIE.sk