Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zly pocit

Príspevok v téme: zly pocit
majusska

ahojte.kedysi som mala depky a socialnu fobiu.zlepsilo sa to, uz nemam strach z ludi, viem sa s nimi porozpravat, vystupovat pred nimi. ale jeden problem mi ostal:ked niekoho stretnem ostatne mi z toho cloveka taky zly pocit,akoby sa vo mne nieco narusilo a pritom mi ten clovek nemusel nic zle povedat a ani nejako zle zaposobit.a potom na to cely den myslim,neviem sa uvolnit lebo stale mam ten zly pocit.stalo sa mi to aj dnes.bola som v pohode a zrazu prisla sefka a znovu tu bol ten pocit.a pritom bola ku mne dobra.a doteraz na nu myslim akoby sa stalo nieco zle.zaziva to aj niekto iny?neviem ako sa toho zbavit...

bambuľka26

Majusska, aj mne sa to stáva, akoby som mala pred nimi rešpekt, čičo, a to mi ešte treba z toho aj na toaletu, všetko mi brnčí v bruchu. Neviem sa toho zbaviť. Myslím však, že títo ľudia , ako píše Hanka7 majú v sebe niečo negatívne a zlé. Sú to ľudia priebojní, uštipační, povýšeneckí, sebavedomí, karieristi, ktorí si myslia, že zožrali všetkú múdrosť. Ale to je len môj názor, ba čo viac, aj skúsenosť. A to veru už nie som najmladšia...

hanka7

mne sa to stava iba pri urcitych ludoch, tych co su plny zla a negativnej energie
nesmies na to mysliet, ak sa ti to stane, snaz sa mysliet na nieco prijemne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zly pocit - Fórum - ZDRAVIE.sk