co s mojim sebavedomim?

Príspevok v téme: co s mojim sebavedomim?
deniska

Ahojte.Volam sa Denisa, som podla ostatnych pekna baba, ale ja si neverim. Aj ked mam vela napadnikov, dokonca som zasnubena mam malicke sebavedomie a uz ma to zacina hnevat. Ked vidim v meste take tie vymalovane cicusky tak sa citim velmi biedne, akoby som bola taka malicka:( A pritom si myslim, ze som pekna. Neviem ci to mam nejako zakodovane v hlave alebo co:((( A som taktiez dost ziarliva, co sa tyka partnera. Ked sa pozrie viac krat po nejakej babe tak idem vypenit. Ale zase sceny nerobim. Je to so mnou tazke....ale tak rada by som si tak zdravo verila. Co poradite? Ake mate skusenosti? Prosim.

deniska

Nie, kyblik nie som z Bratislavy. No ja sa budem snazit sa prestat stresovat kvoli tomu....ved ja vlastne viem, ze ma ten moj velmi lubi...tak neviem v com je problem. Mozno ma tiez len skrie ze chalanom sa pacia take tie stetkovske vymalovane typy....

fuuuuu

ahoj
ja som na tom velmi podobne. aj s tymi stetkami vymalovanymi. proste mam pocit akoby sa chlapom, aj mojmu, pacili hlavne take. ja som tiez pekna, ale mam nizke sebavedomie a ziarlim na vsetky. a rozmyslala som ci by to bolo ine, ak by som vyzerala opdobne, vyzyvavejsie, a pod, ale myslim ze by to nic nevyriesilo :P treba sa len naucit, verit sama sebe a citit sa vynimocne, a tak

nebud smutna

deniska, mozno si len skromna, to je pekna vlastnost.a mozno je to vychovou, nemala si prisnejsich rodcov??vobec sa nezaoberaj vymalovanymi cicuskami a toboz sa necit mala pri nich.mas prirodzenu krasu a tu netreba vyzdvihovat farbickami.ale ak sa necitis sama so sebou spokojna,mozno tuzis po malej zmene, co keby si skusila zaexperimentovat tiez?mozno najdes svoje nove ja:0))

ax jaj :)

uf taq toto poznam... mam sice len 18 mno odkedy mam kozne problemi ... vseci pozname... x) aj ja mam dost nizke sebavedomie...