Pomozte najst adresu

iva20

aj my to doma zbierame, asi skor na reciklaciu, ale odkedy som presla na VS, tak to nemame kam davat, predtym sa to u nas na strednej zbieralo, ale teraz uz ee, tak ak ma niekto aujem o vypomoc, mame toho dost

sasanka

PROSIM VAS VIE NIEKTO AKO ZUZITKOVAT PLASTOVE VRCHNAKY Z PLASTOVYCH FLIAS. SME PARTIA LUDI KTORI TO ZBIERALI MAME VELKE MNOZSTVO NO NEVIEME SA POHNUT KDE ICH MAME ODOVZDAT.
DAKUJEM S UCTOU

moncika

www.csz.sk
str=detail&sprava=116&koniec_vyberu=120
na tejto stranke su inf.aj potrebne tlaciva pre ziskanie vozika. si zdravotna poistovna hradi len polovicu vozika ale da sa poziadat o vynimku a uhradia ho cely.tak za pokus to stoji nie?drzim palce, si myslim ze ked ste sama a vas syn nevyhnutne potrebuje vozik tak by vam to mali schvalit

kovacova

TAK POISTOVNA LEN HRADI JEDNU POMOCKU A ON UZ MA KOCIK KTORY MA LEN 2ROKY A JE NA ROZPADNUTIE A KED DAM OPRAVIT TAK TREBA CAKAT MESIACE DOKYM TO POSLU NASPET A SYN JE V TAKOM STAVE ZE HOC KEDY TREBA S NIM UTEKAT BUD NA POHOTOVO ST ALEBO K LEKAROVI.TAKZE SOM BEZRADNA.

kovacova

BOHUZIAL MAM POSTIHNUTE DIETA A SKUSAM VSELICO ABY SOM JEMU MOHLA ZABEZPECIT VOZIK.JE SMUTNE ZE NEVIEM NA KOHO SA OBRATIT A POZIADAT O POMOC.SVOJHO SYNA VYCHOVAVAM SAMA A JE TO TAZKE.ALE AJTAK DAKUJEM KAZDEMU KTO MI PORADI

očko

U nás v kostole sa zbierali vrchnáky z plastových fliaš minulý rok a tie sa posielali na misie. Tam z nich vraj vyrábajú nejakou technikou roztavenia nejaké úžitkové predmety. Tá akcia však v decembri skončila. V rámci Slovenska sa toho nazbieralo veľmi veľa.