Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skin - cap poznate to?

Oliva888

Skin Cap je malý zázrak!!! Nesúhlasím absolútne s názorom o ťažkom vysadení tohto lieku. Práve naopak!!! Mala som obrovské ložiská psoriázy po celom tele. Kortikoidové masti od Dr. zaberali len na chvíľu, ale od kedy mi poradila známa lekárnička Skin Cap, nemám ŽIADNY problém. Ak sa náhodou aj objaví nejaký začínajúci fliačik, stačí ho raz postriekať a on okamžite zmizne. Posledný spray skin capu mám doma už asi druhý rok a už ho nemám na čo používať:-)) ODPORÚČAM NA 100%!!!!

Mato...

Tý ktorý používate alebo uvažujete o kúpe skin capu POZOR! On totižto účinkuje ako \\\"zázračný krém\\\", no akonáhle s ním prestanete problémy sa vrátia a ešte horšie ako boli.
S vysadením skin capu bude obrovský problém, je to totiž corticostereoid alebo jeho varianta s podobnými účinkami. Tí ktorí si myslia že skin cap im pomáha sú na omyle a ocitli sa v začarovanom kruhu z ktorého je veľmi ťažká cesta, ale predsa je. Preštudujte si \\\"Topical Steroid Withdrawal\\\". Na zahraničných fórach je o tom veľa popísané. Momentálne prechádzam cez niečo podobné. Ak máte nejaké osobné skúsenosti prosím napíšte. Tý ktorý uvažujú o kúpe skin capu ako o zázračnom kréme. RÝCHLO NA TO ZABUDNITE!!! Zničí vám život!

buratino

to Praktický:

len si nám všetkým, čo potrebujeme pomôcť zabudol akosi napísať, ako sa ten prípravok volá, čo Ti miešajú v lekárni za 0.50€ a má vynikajúci účinok.

príspevok

Rád by som napísal všetkým pochybovačom! Sám som mal seboroickú dermatitídu a hnusné lupiny, naviac ako alergik aj náznaky ekzému.
Po tom ako som začal používať Skin-Cap o predchádzajúcich problémoch vôbec neviem a ani si ich už pomaly nepamätám. Raz a prevždy mi zmizli!
Je zaujímavé, že sústavne niekto varuje pred obsahom kortikoidov. Ako viem výrobca kortikoidy neudáva a naviac koža sa po používaní kortikoidov výrazne a nenávratne zmení - ale to by sa musela zmeniť aj u tisícok pacientov a pokiaľ viem, tak sa to nestalo, takže by bolo namieste prestať s podobnými úvahami. Pokiaľ viem Skin-Cap pomohol naozaj veľa ľuďom, vrátane detí a preto môžem len vrelo odporúčať...

terapy

Dobry den
vsetci sa tu bavite ci Skin-cap obsahuje alebo nema stereoidne zlozky , no cudujem sa kde je urad na kontrolu lieciv.U nas ho povolili v NL, US a inde stiahli z predaja.Pre pacienta je dolezitou info ci mu ten liek-krem pomaha.Aj u mna zabral, no existuju aj prirodne pripravky (CutisHelp)a toho by sme sa mali drzat, predsa len chemia cloveku este nikdy nepomohla v dlhodobom uzivani myslim...vela zdaru

moncici

Ja mam psorku od 12 rokov,drobny vysev a cast na tvari,more mi pomohlo a Skin cap pouzivam uz 5 rokov krem a tabletky som uzivala 1 krat v potobe 2 mesiacov.Ucinky boli super asi tak na obdobie 2 rokov a potom sa mi to obnovilo zas, ale v mensom rozsahu.

Praktický

Ja používam zarábaný šampón z lekárne pol litra za 50 centov s rovnakým účinkom ako skin cap.A vydrží mi to tak na pol roka.
Na mňa sú farmaceutické spoločnosti krátke.

eam

Môj syn má psoriózu, už naozaj vyskúšal všetko možné aj nemožné. Nakoniec ostal pri spray SKIN CAP. Výhodnejšie je 200 ml balenie. Stojí cez 37 eur. Čo sa týka účinku, tak stav sa mu zlepšil, ale pri dlhodobejšom používaní stráca účinok.

MartinM

Skusil som skincap sprej a je ucinny, mam psoriazu a za 15 dni ma vycistil, ale ako hovorila aj lekarnicka, nie je to liek - navylieci, ale na dobu uzivania zmyznu loziska a dokonca dobre posobi aj na ine veci (zacervenanie, akne atd). Clovek ma cistu kozu, aspon na dobu pouzivania (zalezi na jedincovy ako casto ho treba pouzivat, mne ked zmizli loziska, tak staci 2 krat do tyzna). P.S. dost pomaha homeopatikum Sira - cista D 12.
Inak skincap je super, len drahy, myslim, ze viac sa opati spej, kedze je olejovy a dobre sa rozotiera.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skin - cap poznate to? - Fórum - ZDRAVIE.sk