Menštruácia kedy???

ujo

Baby sú proste baby! také idiotiny vás zaujímajú... kedy bedem mat meeenzes?....ochlpenie...bože namate nič iné na mysli. a čo tak chutný sexík?

ivette

To je taka smiesna otazka... Ja som dostala prvu menstruaciu v desiatich rokoch... ochlpenie v rozkroku asi v 14-tich a v podpazusi mi uz asi nikdy nenarastie... Kto Ti povedal, ze to zavisi od ochlpenia? To je somarina...neboj, bude...az budes lutovat

sonka

HAPČI, a ty si to este nedostala, však?asi nemáš skúsenosti ešte. Ale to ja len tak zo zvedavosti:-) diky za príspevok. moc a moc všetkým:)

hapči

to je jedno napr kamoska nebola ani tak velmi ochlpnena ako vravela a dostala to v 11.priemerne to dostanes ked ma pravdepodobne 14 15 16 rokov a ked mas nejaky vytok predtym myslim.

sonka

Díky všetkým za príspevok:), ZUZKA, mám 14 rokov, takže preto som zvedavá a rada by som vedela, ako to bolo s vami. viem, že každý človek je iný, ale asi tak zhruba po ochlpení v rozkroku, že? ďakujem

zuzka :)

Nechapem, preco vsetky babia, ked este len vstupia do puberty, hned tuzia mat menstruaciu. Ja som ina nebola :))). Ved je to len starost navyse, aj ked ako napisala Jolanka, nemali by sme deticky :))). Takze Sonka neviem, kolko mas rokov, ale zatial sa za tym velmi nezen :). Este si toho uzijes vela, neboj :))). Ja som to praveze dostala dost skoro a radsej by som to dostala az neskor.

Vločka

... tak napriklad ja- ochlpenie som mala vcelku skoro, okolo 13r. ...a 1 menzes mi prišiel až v šestnástke.....myslím, že aj na ochlpení dosť záleží, teda či ho máš, alebo nie- lebo to je prvý znak toho či sa už pohlavne vyvíjaš....a ako si už písala v inej téme (aj som ti odpísala)môže to súvisiet aj s tým, že si vegetariánka....ale neboj! :-)

jolanka

To trosku hej,povacsinou si ochlpena a az potom mas menzes,ale pride tak vyckaj a budes to potom mozno preklinat,ale zas keby nebol tak nemas babo, takze je to super vec,aj ked robi starosti