Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co ak som chorá????????

Príspevok v téme: Co ak som chorá????????
amylie20

Trpela som anorexiou a uspesne som sa z nej vyliecila. Schudla som na 43kg a mala som 172cm. Teraz mam okolo 51kg. No stale som chore. V januari to bola angína s vysokými teplotami, potom som bola hospitalizovana preto, lebo ma bolel chrbat a mala som stuhnute svalstvo. Po pobyte v nemocnici vsak problemi nezmizli. Chrbat ma stale bolel a nevedeli preco tak ma zase poslali do nemocnice. A nepomohôi. Teraz chodim ku sukromnej cvicitelke, kltora mi konecne povedala co mi je: mam na chrbte spazmy a gelozy co su neprekrvene zakrpatene svaly. A tak mi celkom pomohla uz ten chrbat tak neboli je to asi o 50% lepsie. Tak v com je problem? Pred tyznom som dostala antibiotika na hrdlo a teraz mam hrozny kasel, som unavena, v noci sa budim spotena a mam hrozny strach ze mam tuberkulozu-suchoty. Niektore príznaky sedia a niektore nie.Hrozne sa bojím. Viem ze na túto chorobu sa aj umieralo a neviem ci vaj teraz je ntaka nebezpecna..... Ak nieco viete tak napiste......prosim......som zúfalá............

inga2

amylie tvoj problem je dost zavazny.mala by si navstivit svojho lekara a povedat mu aj o tej cvicitelke.mas narok aj na odborne vysetrenia tak nevahaj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co ak som chorá???????? - Fórum - ZDRAVIE.sk