Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ROZVOD ???

Príspevok v téme: ROZVOD ???
otazka

som zena s jednym dietatom, vydata 11 rokov a uvazujem nad rozvodom. muz je stale lenivejsi, vyvolava hadky a v poslednom case sa zacal kamaratit s alkoholom. vysedava pri telke a do rodinneho rozpoctu prispieva minimalne. byvame vsak v rodinnom dome, odkial moja dcera nechce odist. aj mne sa tu paci. jedine muzove plus je to, ze ked sa nahodou nieco pokazi, vie to opravit. ale aj to iba vtedy, ked uz hrozi vazna havaria. inak sa o nic nestara a dom pomaly chatra. jedine, coho sa bojim, ze si po rozvode nebudem s takymi mimoriadnymi situaciami vediet poradit. ma niekto z vas skusenost s rozvodom? je vam po rozvode lepsie, alebo to lutujete? ako zvladaju zeny muzske prace po rozvode?

kamos

Ono manzelstvo je neprirodzeny stav. V podstate ide len o deti. Muzi inak nepotrebuju zenu vobec na nic, tak isto ako zena muza. Mna napriklad zeny vyslovene obtazuju, okrem pripadov, ked potrebujem sex.

otazka

dakujem vam vsetkym za vase nazory, potvrdili mi to, co sama citim. ked budem mat stastne po rozvode (dufam, ze sa toho dozijem a zvladnem to), urcite nebudem hladat ziadneho chlapa. tato skusenost mi nadlho staci. aj ja mam pocit, ze si potrebujem uz konecne trocha vydychnut.

seda

baby, chcem len podotnut jednu vec, vsetci pisete, ze rozved sa a potom si mozes najst lepsieho, suhlasim, len chcem doplnit, ze si nijakeho chlapa hladat nemusis, nemas o nic mensiu hodnotu bez chlapa, si sebestacna zena, nemusis si hned zavesit na krk dalsieho len pre dobry pocit. Moja mama sa rozviedla a zije stastne bez chlapa, ma kamaratky, vlastny plnohodnotny zivot a je uplne spokojna. Vôbec nepotrebujes ziadneho chlapa. Ak najdes nejakeho, co ti za to bude stat, super, ak nie, nic sa nedeje.

cicus

baby, viete co aj nepochopim? Ze zena skace okolo muzovmu zadku,lebo chce,aby sa mal co najlepsie a muz by mal robit v podstate to iste,ale oni nie, radsej lahnu pred telku, vyvaluju gule a cela domacnost je na zene. Preto ja vravim, ze zeny maju ovela tazsi zivot ako muzi a toto mi potvrdilo 99%muzov z mojho okolia. Muz pride domov a venuje sa telke, novinam pripadne veciam ktore ho bavia, zena musi ist do prace, potom rpide domov, navarit musi, pripadne povysavat, oprat, pozehlit, ucit sa s detmi. Ako nevravim, ze vsetci muszi su takyto,ale väcsia cast domacnosti je na zene, nech si vravi kto chce co chce (nevravim, ze upln vsade to tak je ale vo väcsine pripadov). Ale je to od neho svinsvo. Ano zahrada ma byt na oddych,ale nech sa uvedomi, ze ta zahrada musi aj nejako vyzerat a treba sa o nu starat. Neviem kde ten tvoj chlap zije, ale asi budes najstastnejsia, ked budes bez neho, Je to egoista, ktory s a len flaka, peniaze zaraba asi len pre seba a kasle na vsetko okolo neho,len nech sa ma panko dobre a to staci. fuj

dr.jajbolí

Otázka, nedá mi nepovedať ti, že tvoj muž si je istý, že ty všetko urobí, preto si nezdvihne ani zadok. Viem to podľa seba, lebo u nás je to tak isto. Rozmaznali sme si ich, a keď aj po štyrocj, my si musíme urobiť prácu, nie je to tak? Nezasaď stromky, povedz, že idete to urobiť spolu.. no, ľahko sa mi hovorí. JA som starého ledva vyhnala teraz so psom, lebo prišiel z práce, a nieže ležal a doslova chrápal pri TV, kým ja sa idem od bolesti zubov zblázniť. Len toľko, potom sa ozvem, bežím do postele, kým zaberajú tbl. Papá

dr.jajbolí

no, tu som, ale teraz mám ja problémy, veľmi ma bolia zuby, ani som nečítala príspevky, ale sľubujem, že to dobehnem a zapojím sa do "diskusie", ale už len asi v sobotu. Zatiaľ sa majte pekne, mám vás všetkých tu rada...Držím palce každému, kto má problém, nech sa všetko k spokojnosti vyrieši, papá

otazka

ahoj, cicus. prave som sa sem pozrela, ci tu niekto je. konecne som skoncila vecernu sichtu, dieta je v posteli, ja som umyta a mam na chvilocku cas si sem sadnut. moj muz prisiel asi o pol stvrtej z prace, najedol sa a odvtedy je rozvaleny pri telke. prosila som ho, aby zasadil ovocne stromceky, ktore som vcera kupila, ale ani sa na ne nebol pozriet. takze to zajtra caka mna. minuly rok som sadila tuje - uz boli velke, kazda asi 1,3 metra, tazky korenovy obal, bolo ich 72 okolo susedovho plotu. vsetky do jednej som musela zasadit sama. mala som to za dva dni, od rana do vecera, stale kopat hlboke jamy. moj muz totiz tvrdi, ze zahrada nie je na robotu, ale na oddych. vraj ked si vymyslam somariny, nech si to robim sama. lenze nasa zahrada nema ziadne zakutie, medzi susedmi su ploty a vidno nam az do kuchyne. preto som chcela dat od susedov tie tuje, aby sme to tu mali aspon trocha intimnejsie. no nic, nebudem sa tu uz stazovat, bolo by to na roman. co som chcela, to mam, mala som sa rozviest uz davno. verim, ze na toto sa uz dlho divat nebudem musiet.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ROZVOD ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk