Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

streptococcus pyogenes

moncurik

moj syn sa prace doliečil,trvalo nam to tri mesiace,než sme sa toho zbavili.stale ma l pozitivny nalez na streptococcus pyogenes v hrdle.užíval antibiotika-penclen

mandylion

Dobry den, nad ustami sa mi spravil opar..nie je to herpes, aj ten mavam..ale nie je to pluzgier, je to riadne cervene a suche a boli to, mam to nad ustami pod ustami a mam aj kutik velky...neviem uz co s tym, som kratko pred tym uzit antibiotika, prosim poradte mi.dakujem

oli

Aj my prave zapasime s touto potvorou, dcerke ho zistili az z gyn. tamponu, no hroza, teraz uziva pnc 500 a fungicidin a taktiez hladam dalsie informacie

RNG

da sa znicit uz koncentraciou 60 ppm citricidalu podla tabuliek, co je na kozi ziadny problem.
Roztok GSE 30 kvapiek na pol litra vody je 1200 ppm citricidalu.
Tak isto sa da citricidal zamiesat do kokosoveho oleja s spravit z neho baktericidny (silne) olej, ktory je zaroven vyborny na plet.

hermina

Áno, streptococcus pyogenes spôsobuje kožné problémy. Moje dieťa ho malo - šúpala sa mu pokožka z rúk, dokonca sa mu zapálil prst na nohe. Po preliečení antibiotikami všetko ustúpilo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

streptococcus pyogenes - Fórum - ZDRAVIE.sk