Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KLEBETY

Príspevok v téme: KLEBETY
naivna

priatelili sme sa tri roky. zrazu sme sa pre nieco nepohodli a teraz ma ona vsade ohovara. pocas nasho priatelstva sme si vselico doverne porozpravali. ja si neviem predstavit, ze by som teraz jej tajomstva vytiahla na svetlo sveta. ale ona rozprava o mne velmi nepekne a este si aj pridava to, co nie je pravda. preco su zeny take klebetne a intriganske?

[zruseny12]

asi to nebola ta spravna kamaratka,a mozno ta ohovarala aj predtym,len si o tom nevedela...tak si s toho nic nerob aj na nu raz dojde...neboj...a kasli na nu...zij si svoj zivot a nezaoberaj sa nou,viem,ze to musi byt pre teba tazke...ale nestoji ti za to...

[zruseny12]

presne tak,vtedy sa postavia tam kde im to vyhovuje...a je takych ludi cim dalej tym viac,nevazia si priatelstvo...nic...je to zivot a mi to nezmenime...myslim,ze musime si verit sami sebe aby sme sa vyhli sklamaniu...lebo,clovek caka podporu od druheho cloveka a zazije len sklamanie...

mracik

aj muzi si vedia davat poriadne udery pod pas. najma pokial ide o karieru a zamestnanie. a preberaju si partnerky. tiez sa nemaju cim chvalit.

mracik

mariaa, to si dobre povedala. naozaj plati, ze v nudzi poznas priatela. ked je cloveku najhorsie a potrebuje, aby mu niekto veril, vtedy sa na teba vykaslu aj taki, o ktorych by si to nikdy nepovedala.

mracik

no, neviem, ani muzi nie su anjeli. ale fakt je, ze klebety su skor zenska zalezitost. ja tiez mam dlhorocnu znamu, ktora ma vela priateliek. ona zije sama, ale je dost spolocenska. kazdu chvilu je v pritomnosti inej kamosky a vzdy ohovara niektoru z tych, ktora tam nie je. uz to o nej vsetci vedia, aj jej to povedali, ale nic sa nezmenilo. skratka rada klebeti.

[zruseny12]

no v zivote sa stava vselico,ja som tiez stratila vela kamartiek ked som sa rozviedla,/ked to vobec boli kamaratky/lebo sa hovori v nudzi spoznas priatela/a nikdy by som si nepomyslela,ze raz dopadnem takto...ale,je to tak zivot nam prinesie hoci ,co....

nashira

Je to sucast zivota .....zial.A su priatelstva na oko a ine.Treba to len prezit.Nikdy dopredu nevies ako to priatelstvo dopadne tak isto ako manzelstvo a partnersvo....Takze patrí to do skoly zivota aj taketo sklamanie.

kristof

lebo nemaju co robit a zavidia si. nas muzov to nenapadne, lebo mame povinnosti a blbostami sa nemame cas zaoberat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KLEBETY - Fórum - ZDRAVIE.sk