Potratila som DOMA!!!

Príspevok v téme: Potratila som DOMA!!!
vijola

Boze, co mam robit? Dostala som krce, isla som na zachod a vyslo zo mna dietat, som vo stvrtom mesiaci bola, asi som nemala tlacit, ked prisli strasne krce, utekala som za muzom, on to vsetko splachol! On to decko nechcel uz od zaciatku a ja teraz pojdem do basy za to? Co mam robit, kde ist? Treba to nahlasit?

[zruseny12]

jablonka ma pravdu,zena nemusi byt ani na zachode,ked je to samovolny potrat, tak prave ste mali smolu,ze to bolo na zachode,ja som potratila v kine...

evkaslniecko

kyblik, dakujem za podporu, verim a dufam...a vam vsetkym, ktore ste nieco podobne zazili, nezufajte, vsetko dobre nakoniec dopadne a budeme mat vsetky krasne a zdrave deticky.

jablonka

m. no to je neopodstatnene, bat sa chodit na wc. toto co sa tu opisuje je uplny potrat, ale moze sa prihodit aj zamlknuty potrat alebo zamlknute tehotenstvo, ale nic z toho nesuvisi s toaletou. za normalnych okolnosti, za normalne fungujuceho tehotenstva sa nemoze stat, ze pri toalete sa vypudi plod z maternice.ak vsak tehotenstvo nie je v poriadku stane sa to, ci je zena na wc, alebo nie je.

m.

je mi luto, co sa vam stalo. Chcela by som sa opytat, ci ste mali nejake problemy (krvacanie, bolesti..) pred tym ako sa to stalo? Som tehotna a teraz sa budem bat chodit na wc, ked som si to precitala..

evkaslniecko

ahoj, bohuzial, toto sa stalo aj mne...v 13.tom tyzdni...v nemocnici..tiez som potratila svoje dietatko a vypadlo do WC...:o(((..urcite netreba cakat a bez do nemocnice...ale ako pozeram na datum tvojej spravy, uz si tak hadam aj urobila...:o((...mna strata malinkeho strasne boli...je to necely mesiac..a verim Bohu, ze nam s manzelom este pozehna krasne zdrave deticky, ktore budem moct porodit a vychovat. Drz sa

dr.jajbolí

Nečakaj na nič, na nikoho,okamžite choď do nemocnice, alebo si zavolaj sanitku, podľa toho, ako sa cítiš. Radšej sanitku!