Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozsirene pory - Brada, nos

adusha

aha dakujem za rady :) ja som mavala dost zle akne ale tak pred pol rokom som si povedala ze staci musim nieco zacat robit :D tak som si najskor kupila mydlo v DM take oranzove na mladu problematicku plet a celkom pomohlo,a tak som vyskusala este par veci ale teraz som nasla na nete ajurvedsku kozmetiku a objednala som si cistiaci gel a peeling a to sa mi zda zatial najlepsie z toho vsetkeho. vyrazky mi zmizli a ani sa velmi netvoria nove.. uvidim dokedy to vydrzi,dufam ze dlho :)

patuľa

adusha, ja mám aj akné aj rozšírené póry. ako som hovorila keď som mala 13-14 rokov som nevedela ani čo to to akné je. tak som ani nepotrebovala žiadne pleťové vody ani nič, a teraz neviem čo sa stalo nejako sa mi to začalo robiť..nemám to síce až v takom hroznom štádiu ale sem tam púčik mám..hlavne na koreni nosa a na brade...až nemáš to akné v takom zlom štádiu skús to možno ti to pomôže, ale ak máš nejaké prípravky od kožnej tie používaj, niekedy síce ani tie nepomôžu ale väčšinou asi áno. a teraz najnovšie som si kúpila ZINKOSEL, je to vitamínový doplnok. Obsahuje antioxidanti, ktoré sú na to veľmi dobré. Stojí to 2,21 € a dá sa to kúpiť v lekárni.Kúpila som si to ešte len dnes takže ešte neviem ako bude účinkovať, ale dám vedieť a ešte treba piť aj veľa žihľavového čaju, prečisťuje krv a tiež som si kúpila čaj NIMBA, je to himalájsky čaj, ktorý tiež pomáha aj pri menštruačných bolestiach a pomáha aj s akné a má ešte veľa ďalších účinkov..ten stojí tak do 4€. tiež by sa mal dať kúpiť v lekárniach alebo v drogérií DM alebo v BIO obchodoch.

adusha

paťula ty mas aj akne alebo len mastnu plet?(resp. mala si) pretoze ja keby som si umyvala plet tak ako ty asi by to velmi slavne nedopadlo :D ale nehovorim ze to je neucinne,len akne by to asi nevyliecilo

patuľa

Ahojte baby, poradím vám. Keď som mala ja 13-14 rokov, ani som nevedela, čo je to pleťová voda. Make-up a iné nečistoty som odstraňovala obyčajným tuhým mydlom (neobsahuje oleje-tie upchávajú póry)a mala som pleť ako detskú riťku. Keď som si začala objednávať a kupovať všelijaké krémiky a pleťové vody, odličovacie vody a všetko ostatné, tak sa mi zdalo, že sa mi to všetko zhoršilo. Začalo mi to v 15-16 rokoch. Teraz mám 17 prestala som používať všetky tie kozmetické prípravky.Ráno sa opláchnem teplou vodou pretože teplá voda otvára póry, keď prídem zo školy odmaľujem sa tuhým mydlom a pred spánkom si ešte raz opláchnem tvár vlažnou vodou. Síce sa mi niekedy vyhádže nejaký ten "pupínek" ale to len pred menštruáciou. Tak keď chcete skúste to. Možno to nezaberie každému, ale mne to zabralo.

noemi3

A este pred dvoma rokmi som mala Zinerit(je to taky roztok, da sa kupit v lekarni) Po troch baleniach som mala pleť hladku ako babatko, lenze aj hrozne vysusenu a kedze tento roztok obsahuje antibiotika a nemozno ho uzivat velmi dlho, vyrazky sa mi vratili!!!

noemi3

caute mne osobne pomaha Natural cream zo znacky Just.(nechtikovy, levandulovy- nadherne vonaju) maju ich vela druhov podla typu pleti. Su sice trosku drahsie a v obchode som ich nevidela. Ja si ho kupujem u kozmeticky. Ale potom vsetkom, co som vyskusala je to ten najlepsi krem na svete.(pre mna)

madison

ano ja tie reklamy fakt akoze ignorujem, a teraz uz nepouzivam tu dermacol plet.vodu ale od AB cosmetics rad Young Care plet.vodu, masku s gafrom a zmatnujuci krem a je to fantastickeeee ... ale vzdy s i oplachnem rano studenou vodou tvar... a myslim ze to AB je lepsie ako tie "super" (si niekto mysli) znacky ze loreal .....a pod... to sa len plati za znacky a sama chemikalia a to je dost silnee. ... no ab je take obycajne co nema reklamu ved naco ... no ale doleklobuk pred pletovou vodou tochto radu ,je fantastickaaa ... a dakujem ze si napisala ...

lizanka

pory si stiahni chladnou vodou, kadejake pletove vody ti nepomozu ovela viac, akurat kombinovanim a skusanim podrazdis plet. mastnotu si pocas dna odsavaj-niekto vravi pap. obruskom, ale z vlastnej skusenosti viem, ze lepsie saje makky toaletny papier. a dakuj panu bohu ze nemas akne. kym som aj ja mala len mastnu plet ta som tiez vymyslala, teraz ked mam akne by som dala vsetko za iba rozsirene pory. a nenechaj sa oblbovat reklamami

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozsirene pory - Brada, nos - Fórum - ZDRAVIE.sk