Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vylet :)

Príspevok v téme: vylet :)
michael

Prosim vas mozete mi poradit nejake vhodne miesto na vylet? Som zo stredneho Slovenska a priatelka mi povedala,ze teraz mam vymysliet ja ;) Teda nieco vhodne..viem napr. Kremnica /zamok,mesto,muzeum/...ale nieco ine..napr. Co je take vo Zvolene? /viem ze zamok../ alebo Stiavnica-kde sa da ist? Bystrica?...a kde presne su Mlynany?/arboretum/ asi tesarske...je to otvorene teraz?..dakujem :)

agina

A co tak do jaskyn??? Demänovska jaskyna slobody,Demänovska ladova jaskyna, Ochtinska aragonitova jaskyna, Dobsinska ladova jaskyna....

caku

Pocuvadlianske Jazero pri Banskej Stiavnici alebo krasne je aj v Liptovskej Luznej a okoli....najma vrchy ako Chabenec a Velka Hola

miaa

ahoj v kremnici dobrý hotel dobre sa napapkáte a zahráte golf.vo zvolene pustý hrad-najvačši v europe-vyhlad na cele mesto -2hod turistika.v stiavnici muzea nadherné mesto zastrčené kaviarničky.džezklub pizza a strašna romantika.bystrica tam sa dá ist na suchý vrch-prechádzka a možete si zajazdit na konikoch ak si trúfaš.

cicus

ale ja by som zvolila asi ojnice, mozte ist pozriet bojnicky zamok, ktory je fakt nadherny a potom este aj zoo. NO ja tam planujem uz 5 rokov ist, bola som tam ako ditea, ale najkrajsi vylet aky som kedy zazila:-) Tam sa mi velmi pacilo.

cicus

Arborétum je otvorené pre návštevníkov od 1. apríla do 30. septembra vo všedné dni od 7.00 do 18.00 hod., cez víkend a počas sviatkov od 8.00 do 17.00 hod.

michael

Noo spolu sme zatial boli len v Trencine a tam bo sme spolu len kratko...cesta neni problem,mam auto..A neviete,ci Mlynany su otvorene a je to tam teraz fajn?..aj ja som tam uz bol..je tam krasne,ale bolo to v lete...a na strankayh som nenasiel ci je to ted otvorene...aa Bojnice tam som uz bol..a pripada to do uvahy,ale tak chcel som nieco take ine..:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vylet :) - Fórum - ZDRAVIE.sk