IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL

Príspevok v téme: IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL
jancecka

Prosím vás, som zúfala, švagrinu prepustili z nemocnice domov a neviem si pomôcť, potrebuje kyslík, neprepísali jej ho ale ani ten jej nepomôže, lebo ona sa nemôže vycikať. Neviete nejaký účinný liek? Doktori sa jej chcú zbaviť a poslali ju domov zomrieť. V nemocnici mala cievku, tú jej vybrali, aj sa deň po jej vybratí vycikala, dnes je druhý deň a nedá sa jej. Moč sa jej hromadí v tele, čo s tým? Prosím rýchlo

RNG

Na menstruacne problemy je v prvom rade yam=polotovar na hormony(1-2 gramy), potom
olej z pupalky=protizapalovy(3x1 gram), damiana(1 gram) a na zlepsenie sexualnej funkcie vseobecne angelika cinska=Dong Quai(1 gram)

RNG

Nuz ako vidis, ma nizky tlak a predsa jej predpisu lieky, ktore znizuju este viac, dokonca 2 diuretika(odvodnovace). Ten CoQ 10 je kazdemu srdciarovi treba. Nechcel som uz pisat viac, lebo aj tak mi vacsinu neprijmete....
Ale co sa tyka CoQ-10, pre srdciarov ucinna davka je 200-400 mg denne.Aspon podla mojich lekarskych sprav.

jancecka

Keď budem mať ja problém, hneď napíšem tebe. Rada by som všetko riešila cez potravinové doplnky, je to určite zdravé, chemikálie mi vadia. A prosím ťa, nemáš niečo na silné menštruačné bolesti? Vtedy sa najviac najem liekov D: ale iné mi fakt nepomáha, aj keď dnes mi zrejme pomohol horký bylinkový čaj

RNG

Janecka, ja sa nehnevam, prave naopak, som smutny, ze nemozem pomoct.
Lekari, ktorych rady tu servirujem su vzacni ako safran.
Na svete je ich dokopy len par tisic a ja ti ich neviem zvesit zo steny.
Aj ja sa k nim najblizsie dostanem len cez ich medicke spravy, ktore si predplacam.
Zatial zo Slovenskych lekarov so znalostou prirodnych liekov neviem odporucat ziadneho, tam sa s tym vobec nezaoberaju zatial.
Ako som povedal, som z tej situacie smutny.
Aj zopar mojich kamaratov, dokonca lekarov zomrelo a mne sa zdalo, ze by som im vedel pomoct, len oni nechceli "riskovat" pre nich nezname metody.
A nepomohlo ani, ked som im doniesol lekarske studie okolo toho od ich kolegov, ktori sa tym zaoberali dlhe roky.
Zialbohu, zotrvacnost je velka sila, casto prevladajuca, hlavne ked podporovana ...

jancecka

Presne, takýto majú prístup, často predpíšu taký liek, ktorý tak poškodí žalúdok a na upravenie toho ti dajú ďalší liek. Lecitín Silvike dávame, aj Co Q10, nejako som docielila aby jej to dávali, tak uvidíme ale hloh v jednej lekárni povedali že to znižuje tlak a odvtedy jej ho mamina nedáva, lebo Silvička má dosť nízky tlak. Neviem či to je pravda, ale ako ju presvedčím? Ja mám len 24, ona má 52 a myslí si že toho vie oveľa viac, čo je aj pravda, ale verí lekárnikovi - kamarátovi a lekárom, aj keď ju veľa krát už odpísali.

RNG

Mimochodom, ako som uz mnohokrat pisal, ziadne dlhodobo brane lieky nemozno len tak vysadit, telo je na ne privyknute.
Este aj jed, ktory zacnes brat v malych davkach a postupne zvysujes nemozes prestat brat odrazu, lebo mozes dostat sok.
Nahradzanie syntetickych prirodnymi je dlhodoby proces, velmi postupny casto.
Ale ako som povedal, je to mozne a mnoho lekarov to robi s uspechom.
A riziko je vsade, lekari ani okom nemrknu a kludne predpisu dalsi liek-dva, ktore maju hromady postrannych ucinkov. Ale su chraneni medickou komunitou, keby sa nieco stalo, tak ich ostatni obrania, ved predpisali len odporucene lieky(farmaceutickym priemyslom)

jancecka

RNG nemusíš sa hneď rozčulovať, tak mi povedz meno jedného lekára, ja si ho dám zavolať k nám, nech preskúma jej stav a odporučí prírodne doplnky, mama je tiež veľmi konzervatívna a mne nebude veriť, že treba všetky jej lieky nahradiť doplnkami. Ani tebe nebude veriť. Ale si myslím, keby to bol lekár, a šiel by na to postupne, ale ja ju nepresvedčím. Ja som skeptická voči lekárom, v poslednej dobe hlavne, a tiež nemám rada chemické lieky, ale nemôžem sa privydať do rodiny a organizovať im život! a rozkazovať čo je dobré a čo nie, môžem len odporúčať a internet nepovažujú starší ľudia za miesto, kde všetci všetko vedia a je to 100% pravdivé, tak prepáč a ľudia tu len vyjadrujú len svoje názory, nemusia s tebou súhlasiť a ani ty s nimi, tak sa nehnevaj

RNG

MMyslim, ze sa tu zbytocne zdrzujem. Ked niekto nema zaujem nahradit chemicke lieky prirodnymi, nemam tu co hladat.
Viem, ze lekari su presveceny farmaceutickym priemyslom(umyvanie mozgov) ze len ich patentovane vyrobky su ucinne a prirodne su bezcenne. Na stastie je aj skupina lekarov, ktori chcu liecit a su ochotni vyskusat aj prirodne prostriedky, napriek silnemu odporu medickej komunity. A od nich si beriem tie rady, ktore tu servirujem. A nie hned, ale az ked tu spravu dostanem z viacerych reputabilnych zdrojov.Ja osobne som velmi konzervativny, trva mi aj 5 rokov, kym sa na nieco odhodlam.
Nuz ale tu sa zda, ze zbytocne stracam cas, lebo vasi lekari, ktorym doverujete toto pole nestudovali....

radana

Rng,tento raz nezdielam tvoj nazor.Urcite by bolo velkou chybou lieky,ktore berie janceckina svagrina vysadit.JA BY SOM SI TO NA TRIKO NEZOBRALA.Mozno ich nejak doladit,to ano,ale vysadit by malo naozaj zly koniec.Je to chory clovek,ktory lieky potrebuje.Toto nie je napr. cukrovka,ked sa pri lahsich formach da ovplyvnit hladina cukru.Bez urazky.