IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL

Príspevok v téme: IDE O ŽIVOT, PROSIM SURNE,CO PODPORUJE ABY SA CLOVEK VYCIKAL
jancecka

Prosím vás, som zúfala, švagrinu prepustili z nemocnice domov a neviem si pomôcť, potrebuje kyslík, neprepísali jej ho ale ani ten jej nepomôže, lebo ona sa nemôže vycikať. Neviete nejaký účinný liek? Doktori sa jej chcú zbaviť a poslali ju domov zomrieť. V nemocnici mala cievku, tú jej vybrali, aj sa deň po jej vybratí vycikala, dnes je druhý deň a nedá sa jej. Moč sa jej hromadí v tele, čo s tým? Prosím rýchlo

jancecka

aj pôjde, ale potom vám už nebudem môcť odpísať, až zajtra, ako to že nedostatok kyslíka??? ved má prístroj, ja to nechápem, dokončím čo mám rozrobené a už utekám,ale sanitka ich asi vezme do nemocnice a s tým nič nezmožem ked budem doma

mirka ff

Jancecka mamina je s nou sama doma?boze a ja ze uz bude Silvinke lepsie.drzte sa!snad jej v nemocnici pomozu.asi by si mala ist domov.daj vediet co a ako

jancecka

Ach, akurát mi mamina volala, že je pri Silvike rýchla pomoc, že jej bolo zle, lekárka povedala že ma nedostatok kyslíka, tak sa ma mama pýtala ako sa na tom prístroji pridáva prietok.
Som roztrasená, vraj pôjdu asi zase do nemocnice, žeby už nebolo pomoci? Dnes celý deň cítim v práci nemocničný smrad. Môže to byť nejaký predtucha???

jancecka

Vie rozprávať, niekedy jej nerozumieme, ale vie rozprávať. Ale keď sa jej opýtame, či ju niečo bolí, myslím že to nechápe. Večer hovorila že "bije mi srdce" omerali sme jej tlak, mala ho v norme, dali sme jej kyslík a zaspala. Ale niekedy neodpovedá keď sa jej pýtame, keď sa jej nechce, alebo je unavená. Neviem

mirka ff

prajem Silvinke vela sil,snad po tom zlom nastane aspon ake take zlepsenie.srdecne ju pozdravujem a nech bojuje.a ak by si Jancecka chcela niake CD-cka pre Silvinku daj vediet,poslem aj postou.drzte sa vsetci

bambuľka26

Jancecka, ona nevie hovoriť? Lebo potom o to je to ťažšie. Nuž dúfajme, že sa to bude len zlepšovať. Držím palce a myslím, že všetci na tejto stránke!
Pekný deň ti prajem, trpezlivosť a radosť

jancecka

Ahojte, včera ako som prišla domov, tak bolo moc dobre, počúvala rádio aj 5 krát za deň vraj, ona to má rada nahlas :D tešila sa z toho, ale noci sa mi zdajú nejaké kritické, aspoň na mame to tak vidím, je smutná, uplakaná, nevyspatá, dnes ráno som šla pozreť Silviku, mala krásnu zdravú farbu, ale pri každom nýdychu nejako vzdychla. Je to ťažké, keď nepovie či ju niečo bolí. Neviem či sa máme tešiť, alebo pripravovať že sa môže hocikedy niečo prihodiť. Je to ubíjajúce. Ale dni vyzerajú dobre, naozaj

bambuľka26

Jancecka, rozhodne nám daj vedieť aspoň jednu vetu denne o Silviinom zdravotnom stave, veľmi jej držíme palce, nech sa zotavuje. Povedz jej, koľko ľudí jej fandí, vedia o nej po celom Slovensku, keď sa to tak vezme. A Ty, Jancecka, vidíš nie si sama. Všetci sme s tebou. Ak sa chceš rozptýliť, nájdi si tému "Ahojte" my sa tam bavíme o všetkom a smejeme sa, varíme, jačíme, liečime sa, no sranda je...
Tak Jancecka, ozvi sa potom, čakáme...Papá

jancecka

Môj šéf - môj ocino :D vlastní mlyn a ja u neho pracujem ako jeho pravá ruka, moja práca sa spája s PC, takže toto fórum mám stále otvorené a len behnem a keď je niečo nové tak odpíšem :D Hej, mám dobrú prácu