Mlieko a rakovina

ratata

ach jaj, ani nevies co by si uz pisal, len chces mat posledne slovo:D ok maj ho, normalne sa da jest zdravo, ale ked sa chces hrat so slovickami, tak prosim..caf

usiko

mlieko vam nedava ani vapnik, je chudobne na vapnik, tak preco ho jest? Niekedy sa mi z hluposti ludi chce blit....v dnesnej dobe, ked vyvoj ide vpred, ludia isu spat , ak maju nazor, ze mlieko je nevyhnutna potravina kvoli vapniku...mrknite na jeho skvelu vyuzitelnost a hlavne na podiel vapnika v mlieku /a okrem toho sa z neho vyuzije nejakych slabych 40 percent/ / mlieko je bezcenne.....a zbytocne drahe....mali by davat peniaze ludom za to, ze ten sajrajt kupuju....

www.strava.sk

www.biospotrebitel.sk

ratata

sa premenuj na googler:D jedavam mladych pstruhov, lososa, tuniaka..a nie pangasusa a este tych pstruhov kupujem specialne od overeneho zdroja kde sa "pestuju". Ale pre mna zamna, pi mlieko a davaj ho aj svojej rodine, len aby si raz nezistil, ze tvoja dcera ma tie kozne problemy a alergie prave z neho.

Denz

ratata:)
Škodlivé látky v rybách
Na jednej strane ryby obsahujú veľa výživných látok, no na druhej strane sa v nich vo zvýšenej miere môžu hromadiť škodlivé látky z vôd, v ktorých žijú. Ide najmä o polychlorované bifenyly a ťažké kovy, napríklad kadmium alebo ortuť, ktoré vo vyšších dávkach poškodzujú zdravie. Obsah týchto látok je odlišný v rôznych druhoch rýb a závisí aj od miery znečistenia vôd, v ktorých ryba žila. Ich koncentrácia býva v morských rybách vyššia než v sladkovodných, väčšie množstvo je najmä vo veľkých a dlhšie žijúcich rybách.

ratata

denz, nejako sa ti motaju Y/I a S/Z..vravim ze jadavam len zeleninu? napisala som, ze tepelne neupravujem jedla, ktore byt nemusia tepelne upravene. Raz za cas si dam kuracie masko, dokonca aj vajicka a som zdrava /klop klop/.

Inac rovnako ako si mi nasiel clanok proti vegatearianstvu, ja ti mozem najst za vegetarianstvo:) to len tak btw