Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: SQUIRT

Príspevok v téme: SQUIRT
semiee

nasla som tu vela o mokrom zenskom orgazme, ale ja by som vas poprosila o radu... pri orgazme tecem no sem tam aj striekam, ale iba ked sa robim sama... priatel si zacina mysliet, ze je neschopny, ze mi nevie spravit taky vystrek, mne to nevadi, no on si to dost berie... neda sa to nejako ovplyvnit? ja tiez nechapem preco pri nom zo mna vytecie mozno za hrncek tekutiny a ked sa robim sama tak je to niekolkonasobne viac...

ankasq

ahoj no ja mam mokri orgasmus dost často ties nestriekam len teciem dost vela a dost dlho skus to tak ako ja. Manžel si lahne na chrbat a ja sa usadim na jeho usta.jednov rukov si draždim klitoris a druhov vibratorom bod G on mi jazyčkom masiruje ritny venček a pomali hu zasuva dnu.Ked to na mna pride pritlacim sa mu k ustam a teciem ako rozburena rieka rovno jemu do pusi a spapa vsetko do poslednej kvapky.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SQUIRT - Fórum - ZDRAVIE.sk