Ako casto chodite do solaria?

Príspevok v téme: Ako casto chodite do solaria?
salonka

Robim taky mensi prieskum:)Ako casto chodite do solaria?Ja som bola 2x po 6 min,2x po 8 min a asi 5x po 10 min...pricom som chodila tych 6 a 8 min. 3x do tyzdna a tych po 10 2x do tyzdna-v utorok a piatok.Ako mam chodit teraz,aby som nevyzerala ako solarkova skvarka,len si udrziavat pekne opalenie?Nechcem byt velmi hneda ako postriekana cukrom...staci raz do tyzdna na 10 min?Ako to praktizujete?Mate niekto skusenosti?Podotykam,ze som hnedovlaska a nemam citlivu plet.
Dakujem:)

daphnoe

slawia, potom ani solarko ta neopali :-(
Solarko je dobre kvoli vitaminu D a ukladaniu vapnika do kosti a na vylucovanide endorfinov. Ja som sa aj sennej nadchy zbavila :-) Najlepsie je raz do tyzdna chodit na 10 minut..

slawia

cawte...este nikdy som nebola v solarku ale som velmi iela...a ani slnko me neopali do hneda....neublizi mi solarko??

angeles

ajoj, ides na to dobre solarko velmi vysusuje kozu, a ta pokozka nam to solarko raz vrati...treba tak raz do tyzdna a udrziavat si to opalenie...a ziadne ze turbo na 20minut...to je hroza

jancecka

ja tak isto asi ako ty, teraz chodim raz tyzdenne na 10 minút, ale pouzivam kozmetiku pred aj po opalovani, je velmi dolezita