Zisti gynekolog kedy bol vykonany pohlavny styk?

Príspevok v téme: Zisti gynekolog kedy bol vykonany pohlavny styk?
xxx-tomy-s

Mal som sex so svojou priatelkou obaja sme mali 16 rokov a naozaj sme to chceli velmi sa milujeme :) lenze uz uplynulo 7 mesiacov a ona to povedala svojej mame az teraz. Volakedy jej slubila ze ak to spravi tak jej to hned povie takze to bol problem museli sme povedat ze sme to spravili pred nedavnom akoze 2 tyzdne dozadu ayb nestratila jej doveru. A teraz dalsi problem o mesiac ide ku gynekologovi aby jej predpisal antikoncepciu na upravu cyklu. Moze gynekologicka zistit kedy bol vykonany pohlavny styk? A ked to nezisti je dolezite vediet kedy bol ten pravy datum? (koli tej antikoncepcii) za odpoved vopred dakujem :)

M 25

Blondula, no kde siiii?? :DD

malkin, tvoju otázku myslíš naozaj uplne vážne??? no pokial nebude robiť testy dna, tak určite nie :D a čo vlastne chceš riešiť? vôbec nechápem ... :D

malkin

ahoj..keby mam pohlavny styk s priatelkou,a zajde ku gynekologovi,a zisty že prišla o panenstvo,a maly sme to s prezervatívom,tak lekár može zistit kdo to bol??,ak by sa to riešilo.:)..diky vopred za odpoved.:)

.............

Jedna vec ze nezisti, druha vec, ze aj keby, tak sa nemate coho bat.. Preco je to take dolezite? Kvoli mame, alebo comu, komu? Lebo ked kvoli mame, tak gynekolog je povinny udrzat lekarske tajomstvo o zdravotnom stave pacienta aj ked dievca nema este 18. A gynekologovi to bude jedno kedy stratila holka panenstvo, hlavne aby bola zdrava..

monikaaa

urcite zisti ze ked o to prisla pred pol rokom,ze to nebolo vcera......ale presne sa to odhadnut neda.len vie urcit mozno ze to nebolo v blizkej dobe pretoze vtedy je to rozpoznat je to tam "cerstve" a po dlhsom case je to uz normalne zahojene....

xxx-tomy-s

No ja hlupak som sa zle vyjadril...mal som na mysli ze ci vie zistit kedy bol vykonany PRVY pohlavny styk. Ze ci to vie nejako odhadnut a tak a ze ci na tom zalezi, ze kedy to bolo. Ospravedlnujem sa a dakujem!