Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako detoxikovať telo

gabona1

Dobrá detoxikácia je aj 2 týždne jesť len bielu a zelenú zeleninu a piť čistú vodu, prípadne bylinkové čaje....Za dva týždne sa črevá prečistia a človek aj pekne schudne...

cedra461

vyradit cukor, maso, bielu muku, vela ovocia, zeleniny, a dobry je zeolitovy il, viaze na seba skodlive latky, ja som mala problemy s pletou a pekne sa mi precistila, pouzivala som ho zaroven aj na tvar ako masku. nazov je zeoforce, mam ho z eshopu vitarian.sk

antoxidanty

Píšete a radíte v rôznych príspevkoch o detoxikácii. Ako je to vlastne ? Predsa nie je jedno, aspoň si myslím, ktorý orgán, čím a od čoho detoxikovať.Na detoxikaciu od liekov je asi treba niečo iné, lebo sa jedná asi o pečeň, krv a .... ako detoxikácia nejakých kovov, prvkov v črevách, kostiach a pod. Vie to niekto rozpísať aspoň orientačne čo je dobré na čo ? Alebo sa mýlim ? Alebo poradiť pri akých potiažach popužiť aký antioxidant ? Asi z príspevkov čo sledujem je najuniverzálnejšia kombinácia Aloe Vera a Kinkgo.

to detox

heh,no,klystir je...chces to polopate?strcis si do zadku hadicku a pustis tam bud mydlovu vodu alebo vodu s citronom.a ten roztok je z jednej malej lyzicky soli a dva-tri deci vody.
katica stavy si moze spravit aj sam.staci aj rucny odstavovac a nemusi za to vyhadzovat tolke prachy.Tu v podstate ani tak nejde o ocistu.Ide o zivotny styl,pretoze si mozes aj milionkrat cistit creva,ked ich zasa zanesie spinou.

katica

ahoj... na detoxikaciu ti odporucam stavu z aloe vera. pit vzdy pred jedlom, a nepomoze ti Iba na setoxikaciu criev, ale vsetkeho, je to zdrave, je to sice drahsie, ale oplati sa. chod na www.goodnature.sk
tam vsetko najdes :) :) :) vela stastia :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako detoxikovať telo - Fórum - ZDRAVIE.sk