Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som na seba nasrata

Príspevok v téme: som na seba nasrata
obycajna nula

dnes som nic nejedla az pred hodinou som nevadrzala a zozrala som dva rozky a buchtu :(velmi ma to trapi,nemohla som to vracat,pretoze sa bojim aby ma mama nepocula,tak som si vzala prehanadlo,uz chcem aby zaucinkovalo,lebo ma z toho klepne:(
kedy zaucinkuje?chcem byt cista,nechcem smrdiet za zradlom prosim co mam robit,aby to zomna vsetko rychlo vyslo von??

aabb01

Baby úplne s vami súhlasím. Treba jesť všetko na čo má človek chuť a nie sa obmedzovať, hladovať, alebo si niečo vyčítať keď niečo zjem. My sme ako rodinka tiež práve po výdatnom obede, takže sa nám nič nechce a len sa povaľujeme, kade tade, aby sa tie kalórie správne uložili. A tuším som práve dostala chuť na niečo sladné, takže hor sa vyhrabať nejaký poriadne veľký dezert a s chuťou do neho. Mňam. A vy cintľavky závidte.

heeeej

moja zlata navodov ako to z teba ma rychlo vyjst von je tu uz popisanych miliony,staci si prelistovat nieco dozadu v temach o anorexii.najucinnejsie je hodit sa pod lis,ten z teba rychlo vsetko vytlaci,nebudes smrdiet za zradlom ale za olejom z lisu nevadi?
Este by som mala aj ine rady ale teraz nemam cas idem si spravit bagetu so syrom,sunkou,paradajkou a salatovym listom.A este ma tu caka teple sladke kakao a tusim som tu nasla aj dva zajaciky od velkej noci hmmm s vysokym podielom kakaa az 60%hm mnamki.A ked budem prachadzat okolo zrkadla,ziarivo sa na seba usmejem.ach boze dakujem ti za tento krasny zivot s fantastickym jedlom! ! ! ! !

majkaaa

A ja som bola dnes s kamarátkou na večeru v reštike. Dala som si báječný kurací steak s ryžou,hranolkami a oblohou,k tomu sme si dali červené vínko. A doma som si dala ešte kávu s kopcom šľahačky a malý čokoládový koláčik. Bola som príjemne z večere vykecaná,prebrali sme kopec zaujímavých a veselých vecí a život je krásny.A podotýkam,pohybujem sa v hornej hranici BMI normálnej hmotnosti.Ale som so sebou spokojná,milujem život,milujem dobré jedlo,zmrzlinu,aj čokoládu. A poviem si pri pohľade do zrkadla,že vyzerám stále dobre.Určite oveľa lepšie vyzerám ja s tými svojími 60-timi kilami na 160 cm,ako tá so 40-timi.

sayder

aabb- no jo, uz ju vidim, oslavuje narodky seginica a hodi do seba poldo prehanadla...no na jej oslave by som nechcela byt,zeby ma na prehanadlo pozvala, po veceri by sme museli vsetci povinne tyckovat,hruuza...A mila nula, dnes som mala uzasne ranajky, suprovy obed, vecer hamburger, dve piva, doma este syr, sunku a prave som zjedla pol cokolady a som uplne spokojna a stastna:PPPP

martin242

Naozaj dievčatá...hybajte každá povinne zjesť jednu čokoládu a napíšte mi, že ste ju nevyvrátili.
Vás tie časopisy a 40 kilové modelky natoľko zblbli, že nemáte súdnosť.
Nech žijú kypré ženské tvary, na kostlivcov nik nieje zvedavý.
Vešiakov mám v skrini zo dvadsať, tiež mi viac netreba.
Jedzte, priberte, žite a tešte sa zo života a prečítajte si o skutočných problémoch ľudí, ktoré sú bohužiaľ smutné a riešenie nemajú.
Sú aj v tejto sekcii... :(

majkaaa

Ty a Tebe podobné by mali predovšetkým vyhľadať odbornú pomoc. Ste anorektičky,ktorým pôjde za chvíľku naozaj o život. Alebo si tu naozaj robíte zo všetkých prdel. Zmárniť si najkrajšie roky v živote počítaním kalórií sa sedením na hajzli,vracaním...to nie je normálne.Naozaj sa daj liečiť.To teraz nemyslím ironicky,ale smrteľne vážne.

sashenka

prosim ta len nerob hluposti!! myslis ze prehanadla tvojmu pomozu?? a vracanie?? pokazia sa ti zuby.... a vyser sa na vahu, prepac ze to hovorim tak hnusne, ale pocuj, nemozes byt bezstarostna a stastna ked budes citit pocit viny za kazde jedlo ktore si zjedla.... aj keby si vazila jednu tonu, to je jedno. kamosi ta aj tak maju radi rovnako ako keby is vazila 3 kila....nevesaj hlavu!

fgf

ano jedz len same prehanadla, a vracaj co ti len sily stacia, ved 20kg kostry su strasne sexy! TO SI VAZNE MYSLIS ZE MUZOM SA PACIA KOSTRY? V TOM PRIPADE SI NA VELKOM OMYLE

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som na seba nasrata - Fórum - ZDRAVIE.sk