Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STRES A MENSTRUACIA

usiko

ewwe, netreba brat vazne tie reci, ako kto otehotnel, biologiu sme mali vsetci a zazraky sa nekonaju...takze klidek....inak, stres moze za vela veci....aj za cudny menzes...mne vdaka tomu meskal 9 dni a bol tiez omnoho kratsi, asi ako tvoj.....ale nevadi....na to vplyva skoro vsetko, vraj aj ked zmenis zivotny rytmus tak aj to......napr, ze ides v noci do prace a organizmus nevie, co sa deje, lebo je nauceny oddychovat....

angeles

ja to poznam ja som mala stresy riadne so skusok a aj sa mi nedarilo a hadali sme sa s chalanom a meskalo mi to dva mesiace po sebe tyzden...som bola z toho na nervy...ale ked som sa snazila ukludnit bolo to v pohode to urob aj ty...alebo si zajdi na vysetrenie na gyndu...moze to byt aj neaka choroba...ale kazdopadne...stres je svina a my baby to proste schytame

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STRES A MENSTRUACIA - Fórum - ZDRAVIE.sk