Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VELKE PRSIa-co s nimi?

Príspevok v téme: VELKE PRSIa-co s nimi?
adikaa

Mam taky problem ,mam velmi velke prsia. Su velmi objemne a ovisnute ako keby som mala 4 deti . nemozem si kupit ziadnu podprsenku lebo na vsetkych su mi male kosicky, nosim iba take tie hrube lambady. Aj peri sportovani je to hrozne ,nehovoriac o tom ,ze si nemozem kupovta skoro ziadne tricka, lebo to na mojej 165 cm postave vyzera zle. Inac podprsenku mam 75 C ale nenosim ju ,lebo sa mi v nej psia hojdaju aj pri obycajnom kracani .na plastiku nemozem ist ,lebo mam len 15.Ach,boze co by som dala za to keby som bola plocha =(

martin242

Už viac nechudni, nebolo by to zdravé a vidíš, že to aj tak nepomáha.
Podľa mňa to nieje také hrozné, veď C košíky sú v podstate "trojky", čo zasa moc veľké prsia zrovna niesú.
Máš väčšie prsia a iné majú menšie, čo s tým narobíme...

veronika15

tak toto je fakt ironia..mam tiez 15 a dnes som zalozila temu o tom ze nemam absolutne ziadne prsia...a ty mas zasa opacny problem...no neviem co je horsie..

martin242

Môžem sa opýtať, akú máš hmotnosť?
Bolieva Ťa aj chrbica v dôsledku vysokej hmotnosti?
S tou operáciou by to bolo vhodné zvážiť, až budeš dospelá, podľa žien, čo ju podstúpili, je vraj veľmi bolestivý pooperačný stav, pretože je nutné odstrániť značnú časť tkaniva.
A netráp sa, takmer každé od prírody veľké prsia sú akoby ovisnuté, pretože sú zkrátka ťažké a gravitácia robí svoje.
Sú chlapi, ktorým sa páčia veľké prsia, iným zasa malé, neboj sa.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VELKE PRSIa-co s nimi? - Fórum - ZDRAVIE.sk