Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake bylinkove čaje pijete

[zruseny12]

ja by som chcela dodat len tolko,bilinky maju asi fakt nejaku velku moc,spomenula som si na jednu relaciu,alebo neviem co to bolo presne zac...ale ty starsi urcite vedia,ze spevacka Hana Zagorova-trpela dlhe roky na leukemiu tusim,a raz bol s nou rozhovor,ze chodila k nejakemu bilinkarovi co jej miesal caje a neviem presne po akom case sa jej krv napravila,ale ja som to uz neskoro zapla tak vsetko presne neviem...ale hovorila,ze uz nemusi chodit na vymennu krevi ako chodila kedisy...takze bilinky maju carovnu moc...

mikee

ake kolvek uz roky,momentalne je to zihlava a zalezi aj na tom ake mas problemy a tiez treba ich obmienat nepit dlhodobo ten isty caj.Vecer odporucam po tazkom vycerpavajucom dni levandulu a pri psychickych problemoch[depresie]pomoze lubovnik mam to vyskusane.

paradajka

Na precistenie zihlavovy (teraz mas moznost aj pozberat mladu liecivu zihlavu - niekde v zahrade alebo v lese), ten je aj na zelezo - ked mas problemy so zimomravostou.
Zemezlc pri boleni brucha. Matu na osviezenie. Atd, atd. Je toho vela. Caje pomahaju a pre dospelych su prakticky neskodne (deti do 3 rokov bylinky nesmu). Ako nahrada sladkym malinoviek je to lacny a jednoduchy sposob, ako urobit pre telo nieco viac a bezbolestne. A ked si na sladke, slad medom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ake bylinkove čaje pijete - Fórum - ZDRAVIE.sk