Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nerovnomerne prsniky - plastika???

Príspevok v téme: nerovnomerne prsniky - plastika???
franky x

chcela by som sa opytat, ako je to s plastickymi operaciami prsnikov, ked mam nerovnomerne prsia, tzn. ze lavy prsnik mam o dost vacsi, a chcela by so to riesit plastikou, kedze sa to inak ani neda. mate s tym niekto skusenosti? prosim o radu, ak ano, tak kde by sa to dalo kvalitne urobit? prosim o nejaky kontakt chirurga, ked niektora mate s tymto skusenosti.

zuzka24

franky x,
ahoj,kazdy dobra plast.chirurg ti vie upravit prsniky tak,aby boli podobnej velkosti-implantatmi-asi to nikdy nebude na mieru presne,ale urcite ovela menej viditelne.skus vyhladat temu silikonove prsia,tam najdes aj mena chirurgov,aj vela ineho..plati aj pre ketrin 18-drzim vam palce:)))

:-)

ako vravi martin, kazda zena ma jeden prsnik mensi, ked si pravacka, tak je to pravy a ked lavacka, tak lavy.. netrapila by som sa koli tomu... nepoznas take, ze v nepravidelnosti je krasa ;-)

ketrin18

Ahoj franky x hladala som nieco na nete kedze aj ja mam rovnaky problem ako ty a nejako som sa dostala sem.Akoze ano ja viem,ze nie kazda ma rovnake prsia no ale u mna je ten rozdiel dost viditelny a to uz je problem. Dost mi to vadi kedze nemozem obliect hoc ake tricko a o plavkach ani nevravim preto sa chcem opytat ci si nasla nejake riesnie ,hoc co by pomohlo

martin242

Zlatá moja, každá žena má jeden prsník väčší, je to normálne, môže za to príroda, takže to nieje ani divné, ani choré, ale úplne normálne. Ja si tiež nedjem dať zväčšiť jeden semenník len kvôli tomu, že jeden je menší, pretože to tak skrátka má byť.
Na Tvojom mieste by som to neriešil.
U žien s väčším poprsím je rozdiel viditeľnejší.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nerovnomerne prsniky - plastika??? - Fórum - ZDRAVIE.sk