prosim o radu

pomoc

Mam takyto problem.som dost chuda ale trapi ma tennto problem uz dost dlho len az teraz si ho uvedomujem...Vzdy ked rano vstanem moje brucho je uplne normalne-ploche.,aj ked sa najem ranajky je este ploche..idem do skoly najem sa desiatu-2rozky a k tomu vipijem kolu 0.5litra priblizne..no a hned po tom ako to zjem je moje brucho strasne nafuknute..ked pridem zo skoly domov idem na malu potrebu brucho sa mi splosti je opet ploche..ale zase sa idem najest obed a potom brucho vyzera ako balon doslova ako balon..ako tehotna:(

JE TO VOBEC NEJAKY PROBLEM?JE TO PRIRODZENE?ALEBO AMM IST S TYM NIEKDE??JE VO MNE NIECO CO TO SPOSOBUJE?TRAPI MA TO:(

jaja

Vratko, napíš mi tvoj e-mail, a ja Ťa nasmerujem, na odborníkov- lekárov, ktorí sa zaoberajú rôznymi zdravotnými problémami. Mne tiež pomohli,poradili. Riadila som sa ich pokynmi a som veľmi spokojná. Bližšie info na e-mail.

ms2

vratko skus dceru kupat v slanej vode daj jej do kupela sol aby bola voda slana v obchode dostat kupit aj farebne tak skus ved sa vravy ze slana morska voda je zdrava tak si sprav more doma

[zruseny12]

a nebude to len z prasku na pranie nezmenili ste prasok,alebo z jedla ci to nebude,napr.gastroent.ci by nepomohla...