Chcem zhodit 2-3 kila.....

blazon

Ahojte už asi 4-5 mesiacov sa venujem mojej vahe meram asi tak 161-162 cm a mam vahu 45.5 už som mala asi pred tyždnom 45.7 vobec som nemala chud do jedla ale ako sprosta som sa zacala napchavat a zrazu som mala vahu 47 kil brucho som mala nafuknute ako keby som bola tehotna :P a teraz som skoro nenažrana čo mi kedysi stačilo na cely den mi teraz vystaci na 5 hodin som s toho na dne chcem mať vahu do l eta takych 44 kil.

nika660

ahojte treba cvicit sportovat chodit po schodoch...ja som sa zacala venovat halovemu veslovaniu a telo zacina zhadzovat kilecka a postava sa zacina spevnovat vrelo odporucam...aspon 3x tyzdenne..

amy389

sewas baby asi ste trochu nevyrovnane ja mam 160 cm a 60 kil som byvala gymnastka a moje kila su svaly keby som sa pozerala len na vahu tak je zo mna asi anorekticka nepozerajte sa na to kolko mate kil ale ako vyzerate a ked sa vam nejaka partia nepaci tak zacnite trochu civit a bude to okej to je vsetko :) dieta neni dobra mozno tak sacharidove vlny treba skusit

lulunka

aj ja chcem scudnut trosku, ale vobec neviem co mam jest aby sa mi to podarilo a aby som nebola hladná.
myslíte že je takýto jedálniček vhodný?
R: Chlebík so syrom, redkovka
D: hruska
O: cestoviny s jogurtom
OL: banan s kakaom
V: chlebik s niecim

plus 3 kilometre behu a 100 brusakov?

dakujem za radu:)))

wyky

Ja mam podobny problem, ja potrebujem schudnut zo stehien a zadku, aj cvicim ale bopjim sa ze ich praveze budme mat svalnate, ake cviky su na to aby sa mi svaly nespevnili az tak, ale aby sa zmensil objem? :D dakujeeem

orlyvanok

Ahojte..Denne robim 20hodin manualnu pracu a stale chodim mamy vypracocane telo ale nedari sa mi ani trosku schudnut zo zadku a stehnien. Ako je to mozne ked tak makam a nemozem na tych miestach schudnut ani 1cm?? nevravim ze som tucna to nie len by som chcela trosku upravit svoje stehna co robit?

majka_

za normalnych okolnosti by som tym, ktori by fakt potrebovali tie kila schudnut, by som odporucala nejest chlieb a biele pecivo a len raz za cas zjest celozrnne pecivo. ale ved tebe prepanajana schudnut netreba

krejzygrl

seci vedia ako schudnut uz je to trapne dookola citat ze mam 170 a 52 som podvyzivena ale chcem schudnut a potom napise ze vie ze treba zdravo jest a cvicit. setkeho vela skodi --- ked chces schudnut nesed pri PC a nepytaj si rady kt nepotrebujes