nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.

Príspevok v téme: nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.
lolito :p

Chcem sa opýtať...mam take fliačiky po tvári po akné lebo som si ich vytláčal ked sa mi robili ale teraz už sa mi ani nerobia....a počul som že peeling je na také veci že sa mi zošupe koža na tvári a pod nou bude nová ... tak počul som zatial sol s vodou .... to može zabrať a nechcem si kupovať peelingy z drogerii som chlapec tak preto nie....poradte este nieco takeho....:)

jaaaa

a este piling je ta to aby sa ti vyhladila plet- kedze ju masirujes zrnieckami tak sa po case vyhladi a na uvolnenie porov na pleti od odumretych buniek aby sa pory nezanasali a nevytvarali sa cierne bodky.

jaaaa

Lolito, vyber si hociktory piling, bud z obchodu alebo napr ta sol a voda ( das len malililinko vody so solou aby ta sol bola len o trosicku redsia)
.
na navlhcenu tvar ten piling nanesies, jemne vmasirujes a oplachnes. Opakuj piling kazde priblizne 3 dni, castejsie nie lebo by si svojej pleti stalym drhnutim velmi ublizil. :)

[zruseny12]

lolito,bol si na tej stranke ako som pisala? www.novycasprezeny.sk a natukaj si do vyhladavaca peeling...ja som tam teraz bola tam mas dost o tom popisano...

lolitka

Ako ja som tiez pocula ze by sa to malo tak kazdy druhy den ale tha ja by som to skusila aj dnes :D ale jemnucko :D sak ked jemnucko tak neublizi :D:D

lolko..

okis baby :D ... tak jemne skusim a dlhsie ... vcera vecer som to skusil a cez noc tie flaky zmizli trochu ... mozem aj dneska...akovcera...do medu dam KAVu a stýým?????

lolitka

ale to ju celu nedas dole jak had prinajhorsom keby si chcel uz pouzit fakt nejaku kefu tak si to tak rozsuchas ze si spravis chrasty abo co :D:D sak to musis jemnucko a ne sa driet :D:D sak to si len rozdrazdis...skus to jemne a dlhsie

alilien

prave ze nemozes suchat.koza nie je drevo, je citliva a tym ze ju budes silno dret si ju znicis... a pokial ide o tu sol tak sol sa rozpusta vo vode to vies,..musis dat viac soli ako vody aby sa nerozpustila vsetka a spravis z nej kasicku :)

lolitka :d

lolito :p vysuchat tvar :D vsak to nesmies to musis jemne neze teraz prides a zacnes sa driet to rovno mozes pouzit kefu alebo drotenku a hned na prvy krat necakaj zazraky a na cervene flaky je dobry chemicky piling
a solarko neodporucam moze ti to tie flaky este zhorsit