nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.

Príspevok v téme: nejaké rady na domáci peeling?...som chlapec a mám 17 rokov.
lolito :p

Chcem sa opýtať...mam take fliačiky po tvári po akné lebo som si ich vytláčal ked sa mi robili ale teraz už sa mi ani nerobia....a počul som že peeling je na také veci že sa mi zošupe koža na tvári a pod nou bude nová ... tak počul som zatial sol s vodou .... to može zabrať a nechcem si kupovať peelingy z drogerii som chlapec tak preto nie....poradte este nieco takeho....:)

[zruseny12]

neviem tazko takto na dialku povedat musela by som to vidiet....lebo,ked budes ten peeling robit tak ta stara koza automaticky sa zosucha...ale ja neviem ake fliaciky mas,lebo fliaciky su aj take,ze nie je to stara koza, ale skor uz take jazvy,ze to len kozmeticka moze zbrusit,tazko takto povedat...ked to nevidim,ale sak skus uvidis, co to spravi ten peeling a potom sa ozvi ako to dopadlo,ano?

lolito..

ale to sa musí tak aby sa ta škaredá koža zošuchala nie??? tam kde mam fliaciky tak to musim zosuchat cele...aby som mal cistu kozu len nie????

[zruseny12]

nemalo by ti nic urobit,ked este nie si alergik...a hlavne nieze si to budes tak drhnut ,e si tu kozu poskodis-jemne triet...

lolito

a dufam že nevadí ked idem o 8 do soláárka a potom do posilky a budem si robiť s pleťou tieto veci okolo 11tej to sa budem akurát sprchovať tak neubliizi mi to stým soláárkom joo?? :)

lolito..

ale sa bojím že ked ráno vstanem tak že budem mať hroznu tvar že ten med s kavou niečo spraví či sa nemusím báááť???

[zruseny12]

vies, co je aj dobre na plet,ja pouzivam vodu Magneziu...ak by si mal po ruke alebo nejaku mineralku...namiesto pletovej vody...

lolito

takže zmiť ladovou vodou?????hned ako si dosucham tvar...ale nemusim celu tvar staci len ked si tym natriem tam kde mam flaky nie??